QUECHUA Ref. 8522502 2630030

Vyriškas žygių džemperis su gobtuvu „NH100 Hybrid“

35,00 €
Su mokesčiais
  • Vyriškas žygių džemperis su gobtuvu „NH100 Hybrid“
  • Vyriškas žygių džemperis su gobtuvu „NH100 Hybrid“
  • Vyriškas žygių džemperis su gobtuvu „NH100 Hybrid“
Spalva: MĖLYNA
  • MĖLYNA
  • JUODA / PILKA
Dydžių lentelė Mano dydis:
Nepasiekiama internetu

Parduotuvės pasiekiamumas

Šis tvaraus dizaino šiltas džemperis „NH100 Hybrid“ su gobtuvu skirtas žygiams gamtoje vėsiu oru. Patogus, funkcionalus džemperis.

PRIVALUMAI

Lengva transportuoti

2 užseg. kišenės daiktus saugiai laikyti | Užtrkt. traukikliai: lengva atsegti

Lengvumas

L dydžio sveria 488 g | Fliso tankumas: 240 g/m²

Nevaržo judesių

Tamprus megztas audinys ties nugara ir rankomis, užtikrinantis judesių laisvę

Sulaiko šilumą

Neperpučiamas ties krūtine | Gobtuvas | Švelnus vidus | Saugo nuo 10 iki 13 °C

Praleidžia orą

Megztas poliesterio audinys praleidžia susidariusius vandens garus (RET = 6,71)

Patogu naudoti

Užtrauktuko apsauga po smakru | Internetinėje parduotuvėje dydžiai XS‒4XL

TECHNINĖ INFORMACIJA

Šukuota medžiaga Izoliuoja ‒ šilumą sulaiko oras, bei suteikiam komfortą

Šukuotas audinys dėl savo sukuriamo tūrio sulaiko orą.Šukuotas džemperio audinio pluoštas gali sulaikyti orą ir išlaikyti šilumą viso žygio metu.

Medžiagos tvirtumas ir patvarumas

Džemperis mažiau pūkuojasi, todėl drabužis šilumos sulaikymo požiūriu ilgai tarnauja. Šis sportinis džemperis pagamintas taikant apsaugos nuo pūkavimosi technologiją.Todėl medžiaga ilgiau išlaiko pradinę išvaizdą net ir dažnai dėvint.

sudėtis

sudėtis

Pagrindinė medžiaga: 100.0% Poliesteris; Išorinė medžiaga: 100.0% Poliesteris; Kamšalas: 100.0% Poliesteris; Kišenė: 100.0% Poliesteris

Patarimai dėl laikymo ir priežiūros

SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 30 °C TEMPERATūROJE. NORMALUS APDOROJIMAS. SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 30 °C TEMPERATūROJE. NORMALUS APDOROJIMAS.
NENAUDOTI BALIKLIO. NENAUDOTI BALIKLIO.
GALIMA DžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE. ŽEMA TEMPERATūRA, Iš BūGNO IšLEIDžIAMO ORO TEMPERATūRA NE AUKšTESNė NEI 60 °C. GALIMA DžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE. ŽEMA TEMPERATūRA, Iš BūGNO IšLEIDžIAMO ORO TEMPERATūRA NE AUKšTESNė NEI 60 °C.
LYGINTI NE AUKšTESNėS NEI 110 °C TEMPERATūROS LYGINTUVU. APDOROJUS GARAIS GAMINYS GALI BūTI NEGRįžTAMAI SUGADINAMAS. LYGINTI NE AUKšTESNėS NEI 110 °C TEMPERATūROS LYGINTUVU. APDOROJUS GARAIS GAMINYS GALI BūTI NEGRįžTAMAI SUGADINAMAS.
NEVALYTI SAUSUOJU BūDU. NEVALYTI SAUSUOJU BūDU.

Patarimai dėl saugojimo

Laikykite sulankstytą sausoje vietoje.

TESTAI IR GARANTIJA

Bandomasis produktas

Atlikome du šio džemperio su gobtuvu šiluminius bandymus. Pirmiausia išbandome pačią medžiagą, o paskui atkuriame oro sąlygas (temperatūrą, vėjo stiprumą (5 km/h) ir oro drėgmę), kuriomis dažniausiai žygiuojama. Šiais bandymais galime patvirtinti savo dizaino sprendimus ir pritaikyti šilumos izoliaciją tose vietose, kuriose jos labiausiai reikia. Siekiant užtikrinti optimalų komfortą, šis džemperis išbandytas esant 10‒13 °C lauko temperatūrai.

Garantija

2 Metai

Sutikti iki

Mūsų dizainerių komanda įsikūrusi Monblano papėdėje, Aukštutinėje Savojoje (Prancūzija). Visus metus mūsų dizaineriai kuria ir gamina patrauklius, paprastus ir technologiškai pažangius produktus. Tada jie visokeriopai išbandomi realiomis naudojimo sąlygomis, nes esame įsitikinę, kad vienintelis būdas nuolat tobulinti mūsų gaminius yra juos nuodugniai išbandyti tokiomis sąlygomis, kokiomis jie bus naudojami.