QUECHUA Ref. 8554571 2754078

Vyriški neperšlampami žygių batai „NH100 Mid WP“, mėlyna

40,00 €
Su mokesčiais
Spalva: MĖLYNA / RUDA / PILKA
  • MĖLYNA / RUDA / PILKA
  • JUODA / PILKA
  • MĖLYNA / PILKA / ŽALIA
Dydžių lentelė Mano dydis:
Nepasiekiama internetu

Parduotuvės pasiekiamumas

Mūsų dizaineriai, kurie kartu yra ir žygeiviai, šiuos neperšlampamus žygių batus „NH100 Mid“ sukūrė retkarčiais leistis į žygius lygumose lietingu oru.

PRIVALUMAI

Lengvumas

Vienas 43 dydžio batas sveria 385 g | 23 % mažiau nei ankstesnis modelis

Atsparumas trinčiai

Sintetinė apsauga bato priekyje saugo paviršių nuo nutrynimų

Trauka

Pado konstrukcija ir 4 mm kapliukai neleidžia kauptis purvui

Neslysta

Pado konstrukcija ir dizainas užtikrina puikų sukibimą einant takais

Amortizacija

Lengvas EVA putplasčio tarpupadis, saugantis nuo akmenų poveikio

Patogu dėvėti

Orui laidus 5 mm vidpadis | Čiurnos apvadas: iš patogaus 3D tinklelio

Nepraleidžia vandens

Vandeniui atspari, orui laidi membrana, patikrinta 2 val. einant per lietų

TECHNINĖ INFORMACIJA

Žygių takams pritaikyti batai

Pado konstrukcija – ilgų tyrimų laboratorijoje rezultatas. Specialios formulės guma optimizuoja sukibimą ir trintį. Nuolat ieškome geriausio kompromiso einant purios žemės (pvz., miško keliukais) ir akmeningais (pvz., pakrantėmis) žygių takais.

Naudojant ant asfalto batai gali anksčiau laiko nusidėvėti ir būti nepatogūs. Netinka žygiams į kalnus.

Išbandyti dėl optimalaus patvarumo

Bandymais laboratorijoje tikrinami šie parametrai: raištelių skylučių ir dirželių atsparumas plyšimui, suklijavimo stiprumas, toksiškumas, atsparumas UV spinduliams, išorinio pado ir batviršio atsparumas dilimui, greito susidėvėjimo sąlygos.Bandymai atliekami siekiant pagerinti gaminių kokybę ir užtikrinti, kad batai anksčiau laiko nesusidėvės.

Batai atlaiko 2 valandas stipraus lietaus

Batai „NH100 WP“ laboratorijoje patikrinti 2000 sulenkimų. Todėl jie apsaugos nuo vandens 2 valandas. Bandydami atsparumą vandeniui, išbandome 3 atsparumo vandeniui lygius: - 2 000 sulenkimų – apie 2 val. ėjimo

- 4 000 sulenkimų – apie 4 val. ėjimo

- 8 000 sulenkimų – apie 8 val. ėjimo

Porą kartų per metus rekomenduojame naudoti vandens atstūmimo savybes atkuriantį purškiklį, saugantį nuo dėmių.

Kaip išbandome batų atsparumą vandeniui?

Šie batai, išbandyti laboratorijoje ir praktiškai, turi neperšlampamą membraną, kuri užtikrina optimalią apsaugą nuo vandens ir laidumą orui. Pirmiausiai batai įmerkiami į vandenį, kuriame yra suslėgto oro, norint patikrinti, ar bato paviršiuje neatsiras burbuliukų. Tada batai maunami ant mechaninių svirčių, kurios imituoja ėjimą iki pusės nardinant batą į vandenį, kad įsitikintume, jog vidus išlieka sausas.

Dėl jūsų atsiliepimų dar tobulesnis produktas!

Atsižvelgdami į jūsų atsiliepimus, patobulinome neperšlampamų batų „NH100 Mid WP“ struktūrą ir dizainą. Atnaujinto modelio batai turi EVA (etileno vinilacetato) tarpupadžio intarpą, pagerinantį batų patogumą ir neleidžiantį po padu jausti akmenų.

Kaip išsirinkti žygių batų dydį?

Pasimatuokite abu batus, atsistoję ir su žygiams tinkamomis kojinėmis. Jei reikia, išbandykite kelis modelius ar dydžius. Patikrinkite du patogumą lemiančius dalykus:

- kulno padėtį;

- priekinės pėdos dalies padėtį leidžiantis žemyn

Matuojantis batai neturėtų niekur spausti. Drąsiai pasivaikščiokite po parduotuvę, kad išbandytumėte patogumą ir atramą. Per kelis pirmuosius žygius batus avėkite po truputį, kad prasinešiotų.

Kokias kojines reikėtų dėvėti su neperšlampamais batais „Quechua NH100 MID“?

Šie batai šiek tiek laidūs orui, bet nepakankamai, kad pašalintų visą drėgmę, susidarančią prakaituojant. Rekomenduojame su šiais batais dėvėti vidutinio ilgio kojines „Hike 100 Mid“: jų sudėtyje yra medvilnės, sugeriančios drėgmę, o jų minkštų kilpų struktūros padas apsaugo pėdą nuo drėgmės. Jos pakankamai ilgos, kad apsaugotų čiurną nuo trinties su batu. Tai puikus derinys, mažinantis pūslių atsiradimo riziką.

sudėtis

sudėtis

Išorinis padas: 50.0% Sintetinė guma, 50.0% Etileno vinilo acetatas; Viršus: 5.0% Elastanas, 50.0% Poliamidas, 30.0% Poliuretanas, 15.0% Poliesteris; Bato vidus: 30.0% Poliuretanas, 70.0% Poliesteris

Patarimai dėl laikymo ir priežiūros

SKALBTI RANKOMIS. SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 40 °C TEMPERATūROJE. SKALBTI RANKOMIS. SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 40 °C TEMPERATūROJE.
NENAUDOTI BALIKLIO. NENAUDOTI BALIKLIO.
NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE. NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE.
NELYGINTI. NELYGINTI.
NEVALYTI SAUSUOJU BūDU. NEVALYTI SAUSUOJU BūDU.

Patarimai dėl saugojimo

Batus patariame laikyti sausoje, tamsioje ir, jeigu įmanoma, gerai vėdinamoje vietoje atokiau nuo karščio šaltinių.

Naudojimo apribojimai

Netinka kalnams ir asfaltui.

TESTAI IR GARANTIJA

Bandomasis produktas

Mūsų „Quechua“ dizainerių komanda įsikūrusi Aukštutinės Savojos miestelyje Pasi, esančiame Monblano papėdėje. Tai puiki vieta susitikti mūsų komandoms (dizaineriams, produkto vadovams, inžinieriams ir kt.) ir lauko sporto entuziastams Ir didelis pranašumas kuriant kokybiškus produktus ir suteikiant galimybę naudotis visa mūsų patirtimi.

Garantija

2 Metai

Sutikti iki

Šie batai išbandyti ir patvirtinti maždaug 20 prancūzų bandytojų, žygiavusių Aukštutinėje Savojoje. Siekiant atitikti jūsų reikalavimus, „Quechua“ gaminiai išbandomi kalnuose tokiomis sąlygomis, su kokiomis per žygius susidursite jūs. Mūsų komandos bei testuotojų grupė, kurią sudaro partneriai, atstovai ir klientai, išbando gaminius jų kūrimo proceso metu iki pat juos išleidžiant į rinką.

Vaizdo įrašai