PONGORI Ref. 8640449 4265223

Visos komplektacijos amerikietiškojo biliardo rinkinys „BT 700 US“

700,00 €
Su mokesčiais
Spalva: PURPURINĖ
  • PURPURINĖ
Nepasiekiama internetu

Parduotuvės pasiekiamumas

Norite žaisti biliardą su visa šeima? Mūsų biliardo žaidėjų komanda sukūrė šį visos komplektacijos biliardo rinkinį jums.

PRIVALUMAI

Kompaktiškumas

Šiam 7 pėdų (2.22 x 1.26 m) stalui reikia 20 m² erdvės.

Tikslumas

Šio stalo privalumas – išskirtinis lygumas, kurį suteikia 2 išilginės sijos.

Lankstumas

Rinkinyje esantys priedai suteikia beribes galimybes.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Jūsų visos komplektacijos pakuotėje yra:

- 4 biliardo lazdos:dvi lazdos „500 US“ (145 cm), dvi lazdos „300 US“ (122 cm ir 145 cm).- 1 lazdos pailginimas su jungiamąja dalimi ir kryžmine atrama.- 15 sunumeruotų rutulių (162 g), 57,2 mm skersmens + 1 rutulys be numerio.- 15 raudonų ir geltonų rutulių (162 g) , 57,2 mm skersmens + 1 rutulys be numerio.- 1 standartinis tinklinis krepšys ir 1 deimanto formos krepšys 9 rutuliams.- 1 lazdos laikiklis.- 4 kreidos gabalėliai ir 2 kreidos laikikliai.- 1 šepetėlis ir 1 apsaug. gaubtas.

Pakuotės matmenys:

Jūsų biliardo stalas „BT 700“ pristatomas išmontuotas, pakuotė yra 1,26 cm aukščio, 2,22 cm ilgio, 19 cm gylio, įstrižainės ilgis 2,55 cm.Jūsų viso rinkinio „BT 700“ svoris yra 109 kg.

Kaip surinkti jūsų biliardo stalą „BT 700“:Kaip surinkti biliardo stalą* Reikia 2 žmonių ir tai užtruks maždaug 30 minučių :)1.Surinkite ir sumontuokite 4 stalo kojas su pridėtu veržliarakčiu.

2.Prisukite keturias reguliuojamas kojas.

3.Pritvirtinkite tinklinį krepšį ir rutulių laikiklius.4.Kartu pasukite stalą ir saugokite, kad neprispaustų kojų.

Kas dabar?Laikas pradėti žaisti.

*Naudotojo instrukcija pridėta pakuotėje.

Daugiau apie dydį, svorį ir formą:

Bendras rinkinio „BT 700“ svoris – 109 kg, stalo svoris – 90 kg.Stalas yra 80 cm aukščio, 214 cm ilgio, 118 cm pločio. Žaidimo paviršiaus matmenys yra 96 x 192 cm. Biliardo stalo krašto aukštis – 37 mm. Pagrindo storis – 18 mm.Biliardo stalo kišenių skersmuo – 12 cm. Jose telpa iki 7 rutulių.

Pagrindo dizainas:

Stalviršis pagamintas iš vidutinio tankumo medienos plaušų plokštės (MDF).Šis dizainas užtikrina stalo lengvumą, lygumą ir patvarumą.Mūsų sporto entuziastų komanda sėmėsi įkvėpimo iš aeronautikos (žr. „Unikalios savybės“). Ji pritvirtino išilgines sijas po pagrindu ir tokiu būdu sustiprino stalą, kuris tapo mažiau jautrus temperatūros ir drėgmės pokyčiams. Sijos padeda išlaikyti pagrindo svorį žaidimo metu.

Unikalios savybės:Išilginės sijos.

Išilginės sijos, jungiančios lėktuvo sparnus, išilgines konstrukcijas, sujungtas su fiuzeliažu ir rėmu, sustiprina struktūrą, kuri tampa atspari spaudimui ir deformacijai.Remdamiesi šia idėja mes pridėjome metalo išilgines sijas ir išilginius elementus po pagrindu.Sutvirtintas dizainas apsaugo stalą nuo kritimo, kuris gali įvykti, kai stalui trūksta geros struktūros, įskaitant sulankstomus stalus.

Jūsų stalo privalumai:

Ant jūsų biliardo stalo rėmo yra ženklai (taip vadinamieji „deimantai“) geresniam tikslumui.Stalo tinklinės kišenės yra tylios.Fetras yra patvarus.Kojos yra reguliuojamas ir pagamintos iš metalo.Nerūdijančiojo plieno kampai sutvirtinti ir suapvalinti geresniam saugumui užtikrinti.Be to, jūsų biliardo stalą patvirtino FSC (Miškų valdymo taryba), kuri garantuoja, kad jūsų stalas pagamintas atsakingai ir tvariai.

Jūs galite žaisti amerikietiškąjį arba angliškąjį biliardą su šiuo rinkiniu, bet koks skirtumas?

Jūs galite atskirti dvi lazdų sporto rūšis pagal jų rutulius. Amerikietiškasis biliardas naudoja sunumeruotus, dryžuotus ir vienspalvius rutulius, angliškasis biliardas (taip pat vadinamas „Blackball“) naudoja geltonus ir raudonus rutulius.Šie žaidimai taip pat skiriasi pagal taisykles ir taktiką. Pavyzdžiui, žaidžiant amerikietiškąjį biliardą naudojama įprasta puolimo taktika, o žaidžiant angliškąjį biliardą – daugiau gynybinė taktika.

Reikalinga žaidimo erdvė patogiam žaidimui.

Žaidžiant biliardą turite jaustis patogiai, o tai daugiausiai priklauso visų pirma nuo žaidimo erdvės.Geriausias būdas nustatyti šią erdvę, kai biliardo lazdos ilgis (1,45 m) atitinka kiekvienos stalo pusės ilgį. Be to, reikia palikti papildomus 5 cm erdvės smūgiavimui (judesiui pirmyn ir atgal smūgiuojant lazda).

Apie tai trumpai?Jums reikia 21,5 m² biliardo stalui „BT 700“ (arba 514 x 418 cm).

Keletas patarimų, kaip pasirūpinti jūsų biliardo stalu.

Mūsų komanda rekomenduoja nuvalyti stalą po kiekvieno naudojimo.Kartais, atsižvelgiant į tai, kiek jūs žaidžiate, taip pat nuvalykite jį dulkių siurbliu.

Venkite judinti stalą.

Venkite temperatūros ir drėgmės pokyčių.

Nepamirškite uždengti stalo gaubtu po kiekvieno naudojimo.Galiausiai nuvalykite rutulius su drungnu vandeniu, sumaišytu su nedideliu kiekiu ploviklio.Nusausinkite rutulius su minkšta šluoste.

sudėtis

sudėtis

Banglentė: 80.0% Mediena, 20.0% Nerūdijantis plienas; Rėmas: 80.0% Mediena, 20.0% Nerūdijantis plienas; Apačia: 100.0% Mediena; Biliardo stalo apdailos pagalvėlė: 100.0% Poliesteris; Biliardo stalo apdailos pagalvėlė: 100.0% Sintetinė guma; Kišenė: 100.0% Poliesteris; Reguliuojamas aukštis: 20.0% Sintetinė guma, 80.0% Nerūdijantis plienas

Patarimai dėl laikymo ir priežiūros

Patarimai dėl saugojimo

Uždenkite stalą „BT 700“ su rinkinyje esančia drobe. Laikykite švarioje patalpoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Biliardo lazdos antgalius laikykite horizontaliai, kad nesideformuotų.

Naudojimo apribojimai

Jūsų fetras nepasikeis.

TESTAI IR GARANTIJA

Bandomasis produktas

Mūsų praktikuojantys partneriai sužaidė daugiau nei 2000 biliardo žaidimų, kad įsitikintų, jog stalas tinkamas intensyviam naudojimui. O tai reiškia, kad jie žaidė keletą valandų kasdien 6 mėnesius.

Garantija

2 Metai

Sutikti iki

„Aš išbandžiau biliardo stalą „BT 700“ ir buvau sužavėtas jo žaidimo kokybės, kuri prilygsta varžybų stalo kokybei.Jeigu jūs ieškote tikrai gero stalo, rekomenduoju rinktis šį stalą.Tai tikras žaidimo namuose stalas.“ Erwan Drapeau – 2012 m. pasaulio jaunių čempionas / 2015 m. Prancūzijos suaugusiųjų čempionato Nr. 1.

Vaizdo įrašai