QUECHUA Ref. 8785599 4743560

Vyriški šilti neperšlampami sniego batai „SH500“, rudi

55,00 €
Su mokesčiais
Spalva: RUDA
  • RUDA
  • 8785598
Dydžių lentelė Mano dydis:
Nepasiekiama internetu

Parduotuvės pasiekiamumas

Norite žygiuoti per sniegą? Šie vyriški šilti batai skirti dažniems žygiams šaltu oru bet kokio tipo sniegu.

PRIVALUMAI

Lengva atidaryti ir uždaryti

Batraiščiai per visą aulo ilgį. Batus lengva apsiauti ir nusiauti.

Trauka

Sukibimą einant ant sniego užtikrina 4 mm protektoriaus raštas ir gylis

Neslysta

Sukibimas dėl „Snowcontact“ technologijos: padų medžiagos ir protektoriaus rašto

Sulaiko šilumą

Komforto temperatūra nejudant: -8 °C; judant: -17 °C

Nepraleidžia vandens

100 % neperšlampami, batų apačia su vand. atstum. batviršiu eiti per gilų sniegą

TECHNINĖ INFORMACIJA

Ar batai pakankamai šilti žiemos žygiams?

Pasirinkome šiltą pamušalą, sulaikantį šilumą, kuris veiksmingai apsaugo nuo šalčio. Batai išbandyti laboratorijoje ir tikslinių vartotojų realiomis sąlygomis. Patikrinome, iki kokios temperatūros jaučiatės patogiai, kai nejudate ir kai vaikštote, nes abiem atvejais temperatūra labai skiriasi: -8 °C nejudant ir -17 °C judant. Taip pat atsižvelgėme į vyrų ir moterų temperatūros pojūčio skirtumus.

Kaip batai apsaugo nuo lauko sąlygų?

Šiuose batuose įtaisytas visiškai neperšlampamas trumpo aulo vidinis batas, apsaugantis tas pėdos dalis, kurios daugiausia liečiasi su sniegu. Tekstilinis batviršis atstumia vandenį ir šildo, kad gerai apsaugotų nuo šalčio ir sniego patekimo į vidų.Vidinio bato ir batviršio sujungimas ties siūlėmis nėra atsparus vandeniui. Ilgai einant giliu sniegu vanduo gali prasiskverbti pro siūles ir pėdos gali sušlapti.

Kuo skiriasi trintis ir sukibimas?

Batų sukibimo jėga priklauso nuo dyglių skaičiaus ir formos. Sukibimas priklauso nuo pado medžiagų ir griovelių išdėstymo, panašiai kaip jūsų mašinos padangų. Trintis gerina varomąją jėgą: lipant į kalną batai neslysta atgal ir suteikia stabilumo.

Kai batai sukimba su paviršiumi, jie neslysta ir nebuksuoja ant lygaus paviršiaus arba sudėtingomis sąlygomis (lyjant, sningant, ant ledo) – užtikrinamas pado sukibimas.

Koks batų sukibimas ir trintis ant sniego?

Šie batai su Snowcontact“ padais sukurti taip, kad užtikrintų maksimalią trintį einant ir gerai sukibtų su sniegu. Protektoriaus raštas ir aukštis (3,5 mm) gerai apgalvoti, kad užtikrintų optimalų sukibimą einant per sniegą. Protektoriaus paviršius ir konstrukcija tokie, kad puikiai sukimba ir pašalina susikaupusį vandenį, kad nepaslystumėte.

Kokie padų technologijos „Snowcontact“ privalumai?

Padai „Snowcontact“ yra pagaminti iš specialios medžiagos, o protektorius užtikrina puikų sukibimą ir trintį su paviršiumi. Padai „Snowcontact“ ant sniego yra efektyvesni nei įprasti padai. Einant ledu, vienintelis būdas užtikrinti optimalų saugumą yra užsidėti ant batų neslystančius apkaustus.

Ar batai atlaikys dažną avėjimą ilgą laiką?

Mūsų inžinieriai atlieka laboratorinius bandymus, kad naudodami gaminius būtumėte visiškai patenkinti. Tikrinami šie parametrai: raištelių skylučių ir dirželių atsparumas plyšimui, suklijavimo stiprumas, toksiškumas, atsparumas UV spinduliams, išorinio pado ir batviršio atsparumas dilimui, greito susidėvėjimo sąlygos.

Kaip išsirinkti sniego žygiams tinkamą avalynę?

Norint tinkamai pasiruošti žiemos žygiams, rekomenduojame laikytis toliau pateiktų principų.

Šiluma: šilumos suteikia dėvimos kojinės (geriausia rinktis kojines, kurių sudėtyje yra vilnos)

Laidumas orui: Kojines rinkitės pagal žygio intensyvumą ir orui laidžias, kad apsisaugotumėte nuo prakaito drėgmės.

Batų aulo aukštis: kojinių ilgį rinkitės pagal bato aulo aukštį; aukštesni batai geriau apsaugo kojas.

Kaip išsaugoti technines batų savybes?

Vandenį atstumiantis audinys neleidžia vandeniui susigerti, todėl vanduo nuo jo nuteka. Todėl audinys nesumirksta ir išlieka lengvas, laidus orui bei šiltas. Audinys vandens atstūmimo savybių įgauna impregnuojant jo išorę.

Per gaminio dėvėjimo laiką ją reikia pakartotinai impregnuoti. Mūsų parduotuvėse galima įsigyti specialiai šiam tikslui skirtų gaminių (purškiklių ar skysčių).

Kaip džiovinti batų vidų?

Naudojami batai gali sudrėkti (dėl kondensacijos ir prakaito).

Jei batai labai šlapi, rekomenduojame išimti vidpadžius, į batų vidų pridėti laikraščių gniužulų ir laikraščius vis pakeisti.Popierius sugers drėgmę ir paspartins džiūvimą.

Niekada nedėkite batų per arti šilumos šaltinio, laikykite juos šiltoje, sausoje ir vėdinamoje vietoje.

sudėtis

sudėtis

Viršus: 10.0% Poliuretanas, 60.0% Poliesteris, 30.0% Stirenas Butadieno stirenas; Išorinis padas: 100.0% Stirenas Butadieno stirenas; Pamušalas ir kojinė: 40.0% Vilna, 60.0% Poliesteris

Patarimai dėl laikymo ir priežiūros

NESKALBTI. NESKALBTI.
NENAUDOTI BALIKLIO. NENAUDOTI BALIKLIO.
NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE. NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE.
NELYGINTI. NELYGINTI.
NEVALYTI SAUSUOJU BūDU. NEVALYTI SAUSUOJU BūDU.

Patarimai dėl saugojimo

Laikykite sausoje, tamsioje ir gerai vėdinamoje vietoje.

TESTAI IR GARANTIJA

Bandomasis produktas

Mūsų laboratorija „Decathlon Sportslab“, įsikūrusi Lilyje, prisideda prie „Quechua“ gaminių naujovių diegimo ir kūrimo. Laboratorijoje sujungiamos keturios sritys, kurių kiekviena turi savo specifiką ir technologijas: kūno forma (visų pirma naudojant 3D analizę), judėjimo mokslas, šiluminis komfortas (naudojant keturias klimato kameras), elgsenos ir jutimų mokslas. Visų pirma tikriname siūlių sandarumą, klijų stiprumą, toksiškumą, atsparumą UV spinduliams ir dilimui.

Garantija

2 Metai

Sutikti iki

Siekiant atitikti jūsų reikalavimus, „Quechua“ gaminiai testuojami kalnuose tokiomis sąlygomis, su kokiomis per žygius susidursite jūs. Mūsų praktinių bandymų inžinieriai, produkto vadovas ir grupė testuotojų bando gaminius jų kūrimo proceso metu iki išleidžiant juos į rinką.