QUECHUA Ref. 8648383 4327058

Keturvietė turistinė palapinė su lankais „Arpenaz 4.1“, 1 miegamoji erdvė

130,00 €
Su mokesčiais
Spalva: TURKIO / RUSVAI ŽALSVA
  • TURKIO / RUSVAI ŽALSVA
Nepasiekiama internetu

Parduotuvės pasiekiamumas

Mūsų dizaineriai aplinką tausojančiu būdu sukūrė šią keturvietę palapinę su lankais „Arpenaz 4.1“ su 1 miegamąja erdve ir 1 erdvia gyvenamąja erdve.

PRIVALUMAI

Lengva surinkti ir išardyti

Dėl spalvomis pažymėtų lankų paprasta pastatyti

Lengva transportuoti

Stačiakampis dėklas | 60 x 24 x 24 cm | 35 litrų | 10,2 kg

Talpa

Miegamoji erdvė: 240 x 210 cm | Gyv. erdvė: 5 kv.m su patiesalu

Nepraleidžia vandens

Atsparumas vandeniui (pagal Šmerberą): Uždangalas >2 000 mm Patiesalas >2 400 mm

Palaiko vėsą

Uždangalas virš gyvenamosios erdvės mažina kondensato susidarymą

Tamsa

UPF 30 audinys: praleidžia dienos šviesą ir iš dalies apsaugo nuo UV spindulių

Atsparumas vėjui

Atlaiko 6 balų vėją – apie 50 km/val. | Vėjo tunelio bandymas

TECHNINĖ INFORMACIJA

Gyvenamoji erdvė ir miegamieji

5 m² kv. m ploto gyvenamoji erdvė, kurios aukštis viduje 1,90 m.

Palapinė parduodama su suvyniojamu lietaus paklotu ir permatomu langu su langine.

Kiekvienoje miegamojoje erdvėje telpa ne daugiau kaip keturi 60 cm pločio kilimėliai.Puikiai tiks ir porai, kuriai reikia didelės miegojimo erdvės.

Pastatymas ir išardymas

Trys lankai, kuriuos reikia įstumti į jiems skirtas angas. Kad būtų lengviau, jie sužymėti skirtingomis spalvomis.Palapinę rekomenduojame statyti dviese.

Paviršiaus plotas su lynais: 20 m²

Apsauga nuo saulės

Uždangalo audinys turi UPF 30 apsaugą nuo saulės.

Įspėjimas: būkite atsargūs, nes pro atdaras duris į vidų gali patekti pakankamai didelis saulės spindulių kiekis.

Vėdinimas

Gyvenamosios erdvės uždangalas su vėdinimo liukais užtikrina, kad į vidų patenka oro, ir mažina kondensato susidarymą palapinės viduje. Vėdinimo liukai įmontuoti palapinės priekinėje ir galinėje dalyse, o tinkleliai nuo uodų – duryse ir miegamojo galinėje dalyje.

Atsparumas vėjui

Visos mūsų palapinės išbandomos vėjo tunelyje ant besisukančios platformos. Tokiu būdu siekiama patikrinti visų palapinės šonų atsparumą vėjui. Tinkamai pastatyta ir lynais pritvirtinta palapinė atlaiko 6 jėgos balų vėją, kurio greitis 50 km/h.

Vandeniui atsparus audinys ir sandarintos siūlės

Bandymais tikrinamas palapinių atsparumas vandeniui. Pirmiausiai palapinės išbandomos laboratorijoje 3 valandas pilant 200 litrų per valandą/m² vandens kiekį, prilygstantį 200 mm per valandą tropinės liūties stiprumui. Tada mūsų komandos palapinę išbando realiomis naudojimo sąlygomis. Poliuretanu dengto poliesterio uždangalo atsparumo vandeniui rodiklis 2 000 mm. Siūlės sutvirtintos termiškai klijuotomis juostelėmis, polietileno uždangalo tankis 140 g/kv. m.

Taisymas

Kaip dizaineriai ir žygeiviai, dievinantys gamtą, rūpinamės gaminamų produktų ilgaamžiškumu. Todėl visos mūsų palapinės pagamintos taip, kad jas būtų galima sutaisyti. Atsarginių dalių ir lankų remonto rinkinių galima įsigyti „Decathlon“ dirbtuvėse arba mūsų svetainėje.

Lankai ir kuoleliai

Lankai. Visi mūsų lankai pagaminti iš stiklo pluošto ir tikrinami pagal dvigubos kokybės kontrolės principą. Taip užtikrinamas vienas geriausių atsparumo lūžimui koeficientų.

Palapinės kuoleliai: visi mūsų kuoleliai pagaminti iš plieno ir yra 6 mm skersmens.


Priežiūros patarimas

Mūsų stovyklavimo palapinės skirtos kartkartiniam naudojimui (4 savaites per metus) stovyklaujant kempinguose ar laukinėje gamtoje. Nuolatinis UV spindulių poveikis per kelias savaites gali pažeisti pavėsinės audinį. Šie gaminiai nėra klasifikuoti kaip sodo baldai ir nėra skirti nuolatiniam naudojimui lauke. Norint, kad palapinė tarnautų kuo ilgiau, svarbu ją laikyti išardytą tinkamoje laikymo vietoje.

sudėtis

sudėtis

Pagrindinė medžiaga: 100.0% Poliesteris; Stulpelis: 100.0% Stiklo pluoštas; Vidinės dalies medžiaga: 100.0% Poliesteris; Patiesalas: 100.0% Polietilenas; Rankinis krepšys: 100.0% Poliesteris

Patarimai dėl laikymo ir priežiūros

NESKALBTI. NESKALBTI.
NENAUDOTI BALIKLIO. NENAUDOTI BALIKLIO.
NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE. NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE.
NELYGINTI. NELYGINTI.
NEVALYTI SAUSUOJU BūDU. NEVALYTI SAUSUOJU BūDU.

Patarimai dėl saugojimo

Palapinę rekomenduojame džiovinti lauke, taip pat ir apvertus. Išdžiovinę galite drąsiai dėti į saugojimo vietą, nebijodami dėl nemalonaus kvapo ar pelėsio atsiradimo.

Naudojimo apribojimai

Netinka visą laiką laikyti lauke.

TESTAI IR GARANTIJA

Bandomasis produktas

Tiek mūsų partnerių, tiek mūsų laboratorijos prisideda prie „Quechua“ palapinių naujovių ir plėtros. Išsami analizė ir patirtis leidžia garantuoti šių gaminių techninės ypatybes (atsparumą vėjui, hidroizoliaciją, ilgaamžiškumą).

Garantija

3 Metai

Sutikti iki

Kad atitiktų jūsų reikalavimus, „Quechua“ palapinės yra išbandomos tokiomis sąlygomis, su kuriomis galite susidurti stovyklaudami. Mūsų komandos ir bandytojų grupė, sudaryta iš partnerių, atstovų ir klientų, testuoja gaminius viso kūrimo proceso metu, kol jie patenka į parduotuves. Visa tai leidžia sukurti kokybišką palapinę.

Vaizdo įrašai