QUECHUA Ref. 8226830 1556285

Vyriškas žygių megztinis trikampe iškirpte „NH150“, tamsiai pilkas

13,00 €
Su mokesčiais
Spalva: MĖLYNA
  • MĖLYNA
  • PILKA
  • RUDA
  • MĖLYNA
Dydžių lentelė Mano dydis:
Nepasiekiama internetu

Parduotuvės pasiekiamumas

Šis šiltas ir laidus orui žygių megztinis trikampe iškirpte „NH150“ skirtas suteikti šilumos ir užtikrinti patogumą vaikščiojant vėsiu oru.

PRIVALUMAI

Lengva priežiūra

Nesiglamžo | Galima skalbti skalbyklėje | Greitai džiūsta

Lengvumas

L dydžio megztinis sveria 350 g | Fliso tankis: 240 g/m²

Nevaržo judesių

Tampri megzta medžiaga nevaržo judesių

Atsparumas trinčiai

Speciali technologija saugo nuo kuprinės trinties sukeliamo audinio pūkavimosi

Sulaiko šilumą

Sutrauktas juosmuo ir rankogaliai: Saugo nuo skersvėjų | Tinka nuo 10 iki 13°C

Praleidžia orą

Megztas poliesterio audinys praleidžia susidariusius vandens garus (RET = 6,71)

Patogu naudoti

Vidinėje pusėje švelnus šukuoto fliso tipo audinys

TECHNINĖ INFORMACIJA

Patobulinome šio gaminio dizainą naudodami aplinką tausojančias medžiagas.

Tamsiai mėlynos (prekės Nr. 8736319), mėlynos (prekės Nr. 8758454) ir juodos (prekės Nr. 8758452) spalvos modelius dažome masiniu būdu „Dope dying“, kad sumažintume vandens sąnaudas.

Dažant tekstilę sunaudojama daug vandens, o dažymo voniomis nemažai jo ir užteršiama. Norėdami sumažinti poveikį aplinkai, dažome masinio dažymo būdu, kai gamybos metu dažomi patys siūlai.

Fliso medžiaga Patogu. Izoliuoja, nes oras sulaiko šilumą

Fliso struktūra ypatinga ‒ ji sulaiko orą. Šis oras veikia kaip natūralus izoliacinis sluoksnis, sulaikantis kūno šilumą. Oras sulaikomas dėl specialaus mezginio apdorojimo. Flisas puikiai tinka norint aktyviai sušilti žygio metu.

Atsparumas ir patvarumas

Šis megztinis apdorotas, kad nesipūkuotų ir bėgant laikui užtikrintų izoliacines gaminio savybes. Ir lėčiau dėvisi veikiamas trinties su kuprine. Patvaresnis drabužis, gražiai atrodantis visą naudojimo laikotarpį.

sudėtis

sudėtis

Pagrindinė medžiaga: 100.0% Poliesteris; Ripso audinys: 3.0% Elastanas, 97.0% Poliesteris; Papetė: 80.0% Poliamidas, 20.0% Poliuretanas

Patarimai dėl laikymo ir priežiūros

SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 30 °C TEMPERATūROJE. NORMALUS APDOROJIMAS. SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 30 °C TEMPERATūROJE. NORMALUS APDOROJIMAS.
NENAUDOTI BALIKLIO. NENAUDOTI BALIKLIO.
NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE. NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE.
LYGINTI NE AUKšTESNėS NEI 110 °C TEMPERATūROS LYGINTUVU. APDOROJUS GARAIS GAMINYS GALI BūTI NEGRįžTAMAI SUGADINAMAS. LYGINTI NE AUKšTESNėS NEI 110 °C TEMPERATūROS LYGINTUVU. APDOROJUS GARAIS GAMINYS GALI BūTI NEGRįžTAMAI SUGADINAMAS.
NEVALYTI SAUSUOJU BūDU. NEVALYTI SAUSUOJU BūDU.

Patarimai dėl saugojimo

Rekomenduojame šį megztinį laikyti sulankstytą sausoje ir švarioje vietoje.

TESTAI IR GARANTIJA

Bandomasis produktas

Šis vyriškas megztinis išbandytas atlikus 2 tipų šiluminius bandymus. Pirmiausia išbandome pačią medžiagą, o paskui atkuriame oro sąlygas (temperatūrą, vėjo stiprumą (5 km/h) ir oro drėgmę), kuriomis dažniausiai žygiuojama. Šiais bandymais galime patvirtinti savo dizaino sprendimus ir pritaikyti šilumos izoliaciją tose vietose, kuriose jos labiausiai reikia. Siekiant užtikrinti optimalų komfortą, šis megztinis išbandytas esant 10‒13 °C lauko temperatūrai.

Garantija

2 Metai

Sutikti iki

Kurdami „Quechua“ gaminių dizainą, didžiausią dėmesį skiriame žygeivių poreikiams. Išbandome visus mūsų gaminius, pavyzdžiui, šį vyrišką megztinį, gamtoje ir tokiomis sąlygomis, kokias patirsite jūs per žygius vėsiu oru. Atstovai, klientai ir partneris išbando gaminius nuo pat jų kūrimo proceso pradžios tol, kol jie patenka į fizines ir internetines parduotuves.