FORCLAZ Ref. 8300843 1809072

60 litrų turistinė kuprinė „Forclaz“, mėlyna

47,00 €
Su mokesčiais
Spalva: TURKIO
  • TURKIO
Nepasiekiama internetu

Parduotuvės pasiekiamumas

Mūsų dizaineriai keliautojai su kuprinėmis sukūrė šią kuprinę kelionėms po pasaulį, kad ramiai jaustumėtės bet kokioje aplinkoje

PRIVALUMAI

Talpa

Talpa: 61 l / Svoris: 1,8 kg / Pakrautos kuprinės išmat.: A 69 x P 33 x G 27

Atsparumas trinčiai

10 metų garantija. Ypač tvirtas gaminys dėl audinio ir sutvirtintų siūlių.

Daug skyrelių

Kišenės: 3 išor., 1 vid., 1 dirž. Lazdų kilpa. Apatinė prieiga ir skyriai.

Patogu nešti

Suverž. diržai. Krūt. diržas. Apkr. regul. diržai. Kilpos nykščiams.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Kaip susikrauti kuprinę?

Patalynę dėkite ant dugno. Sunkius reikmenis (palapinę, viryklę, maistą) dėkite arčiausiai nugaros. Ant šių daiktų sukraukite drabužius. Kilimėlį galima neštis po užverčiamu kuprinės viršumi; palapinę, jei netelpa kuprinės viduje, – pritaisyti po kuprine. Neperšl. striukę ir flisą laikykite lengvai pasiek. vietoje. Kišenėse susidėkite smulkmenas, kurių prireiks per dieną (kremą nuo saulės, žemėlapį, akinius nuo saulės ir kt.). Vandens gertuvę maišą neškitės tam skirtame skyriuje prie nugaros.

Kaip sureguliuoti kuprinės aukštį?

Sureguliuokite kuprinę, kaip manote tinkamiausiame aukštyje, o tada nustatymus koreguokite (žr. „Kaip susireguliuoti kuprinę?“).

Užsisekite kuprinės diržą ant dubens, petnešas užsidėkite ant priekinės pečių dalies, o apkrovos reguliavimo dirželius (kuriuos kartais irgi galima reguliuoti pagal aukštį) maždaug 45° kampu (niekada horizontaliai ar vertikaliai).

Jei matuojantis nugara atrodo per trumpa arba per ilga, sureguliuokite ir bandykite dar kartą, kol jausitės visiškai patogiai.

Kaip susireguliuoti kuprinę?

Pirmiausia atlaisvinkite visus dirželius (petnešas, diržą, apkrovos reguliavimo dirželius).

Užsidėkite kuprinę. Jei kuprinės talpa daugiau nei 50 l, teisingai užsisekite klubų diržą (jis turėtų būti ties dubeniu) ir jį suveržkite.

Mažesnių kuprinių atveju diržą užsidėkite aplink juosmenį.

Suveržkite petnešas.

Galiausiai sureguliuokite apkrovos reguliavimo diržus.

Aplinkos apsaugos priemonės

„Decathlon“ nusprendė informuoti jus apie savo žygių kuprinių poveikį aplinkai per visą jų tarnavimo laiką. Šis sprendimas yra susijęs su Prancūzijos ekologijos ministerijos 2011 m. liepos mėnesį pradėtu eksperimentu. Gaminiams skiriamas balas nuo A iki E, kuris parenkamas atsižvelgiant tik į „Quechua“ kuprinių tarpusavio palyginimą. Išsamesnė informacija apie projektą ir naudoti apskaičiavimo metodai pateikti: //www.oxylane.com/20/demarche-environnementale

Kaip matuojama kuprinės talpa?

Kiekvienos kuprinės talpa išmatuojama naudojant standartizuotą metodą: pagrindinis skyrius ir kiekviena kišenė užpildomi nedideliais kamuoliukais. Tada kamuoliukai išpilami iš kuprinės į dalmenimis sužymėtą talpyklą; taip išmatuojama talpa litrais, o tikslumas svyruoja keleto procentų ribose.

Grynasis svoris yra naudoto orientacinio pavyzdžio svoris. Gali būti nežymių skirtumų.

10 metų garantijos sąlygos

Garantija taikoma visiems kuprinės defektams, išskyrus atsiradusius dėl įprasto susidėvėjimo ir netinkamo naudojimo. Ši speciali 10 metų garantija galioja tik klientui pateikus gaminį su jo pirkimo kvitu. Gaminys, kuriam garantija taikoma, taisomas arba keičiamas nemokamai. Ši komercinė garantija neturi įtakos jokioms įstatymų apibrėžtoms teisėms, taikomoms šalyje, kurioje gaminys pirktas.

sudėtis

sudėtis

Pagrindinė medžiaga: 100.0% Poliesteris; Pamušalas: 100.0% Poliesteris; Danga: 100.0% Poliuretanas; Austinė juosta: 100.0% Polipropilenas

Patarimai dėl laikymo ir priežiūros

SKALBTI RANKOMIS. SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 40 °C TEMPERATūROJE. SKALBTI RANKOMIS. SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 40 °C TEMPERATūROJE.
NENAUDOTI BALIKLIO. NENAUDOTI BALIKLIO.
NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE. NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE.
NELYGINTI. NELYGINTI.
NEVALYTI SAUSUOJU BūDU. NEVALYTI SAUSUOJU BūDU.

Patarimai dėl saugojimo

Kuprinę laikykite sausoje vietoje.

Naudojimo apribojimai

Neatspari vandeniui, lyjant saugokite viduje esančius daiktus.

TESTAI IR GARANTIJA

Bandomasis produktas

Visas mūsų kuprines realiomis sąlygomis išbando tikslinės rinkos vartotojai, o bandymo sąlygos yra identiškos įprastoms nešiojimo sąlygoms. Bandymų komandas sudaro mūsų produktų vadovai ir kiti asmenys, nesusiję su QUECHUA – taip mūsų produktai išbandomi, tobulinami ir tvirtinami.

Garantija

10 Metai

Sutikti iki

Visas mūsų kuprines realiomis sąlygomis išbando tikslinės rinkos vartotojai, o bandymo sąlygos yra identiškos įprastoms nešiojimo sąlygoms. Bandymų komandas sudaro mūsų produktų vadovai ir kiti asmenys, nesusiję su QUECHUA – taip mūsų produktai išbandomi, tobulinami ir tvirtinami.