Slėpti filtrus
Filters 0
Užsisakykite iki:
Filters 0

Stovyklavimas yra puikus būdas praleisti laiką gamtoje ir atsipalaiduoti nuo kasdienybės. Kadangi palapinė yra viena svarbiausių stovyklavimo įrangos dalių, svarbu rinktis aukštos kokybės ir patikimas palapines.
Įsigydami palapinę internetu, galite pasirinkti iš didelio asortimento ir rasti geriausią sprendimą savo reikmėms. Mūsų svetainėje rasite įvairių dydžių ir tipų palapinių, kurios bus tinkamos ne tik stovyklavimui, bet ir kitoms lauko veikloms. Nepamirškite patikrinti palapinės atsparumo drėgmei, saugumo ir kitų svarbių parametrų, kad rastumėte tinkamiausią pasirinkimą savo stovyklavimo nuotykiams.

Mūsų asortimente – itin funkcionalios ir kokybiškos palapinės, kurios puikiai pateisina pačius įvairiausius stovyklautojų poreikius. Todėl net neabejojame, kad tinkamą palapinę mūsų parduotuvėje pavyks rasti tiek gamtos mylėtojams, kuriems stovyklavimas yra kasdienybė, tiek stovyklavimo naujokams, kurie į gamtos nuotykį išsiruošė pirmą kartą.
Jeigu Jūs ir Jūsų šeima pirmą kartą planuojate poilsiauti gamtoje, tuomet Jums tikrai vertėtų įsigyti bent pagrindinius stovyklavimo daiktus, kurie padėtų sukurti komfortabilią bei funkcionalią stovyklavietės aplinką. Pagrindiniai stovyklavimo akcentai, kuriais privalo pasirūpinti kiekvienas į gamtą žengiantis stovyklautojas yra šie:

 • Palapinė. Lengvai surenkama, tinkamo dydžio, komfortabili palapinė yra pagrindinė vertybė stovyklaujant gamtoje.
 • Miegmaišis. Itin svarbus stovyklavimo įrankis, kuris pasirūpina, jog naktį būtų šilta ir jauku.
 • Čiužinys. Funkcionalus čiužinys pasirūpina maksimaliai kokybišku poilsiu ir visada suteikia daugiau komforto kiekvienam stovyklautojui.
 • Kelioninė viryklė. Jeigu stovyklavietėje nėra laužo kūrenimo galimybės, tuomet kelioninė viryklė yra idealus sprendimas, kuris suteikia galimybę pasigaminti mėgstamiausius patiekalus gamtos apsuptyje.
 • Žibintas. Neįkainojamas stovyklavimo įrankis tamsiuoju paros metu.
 • Papildomos priemonės. Šaltkrepšiai, pastogės, izoterminiai buteliukai, atsparūs drėgmei dėklai daiktams ir kiti papildomi stovyklavimo įrankiai atsižvelgiant į individualius poreikius.
Mūsų parduotuvėje klientai tikrai turėtų rasti viską, ko reikia komfortabiliam poilsiui gamtoje ar ištvermingam turistiniam žygiui. Savo klientams pateikiame itin gausias pripučiamų ir savaime prisipučiančių čiužinių idėjas. Taip pat suteikiame plačias žibintuvėlių, kelioninių viryklių, šaltdėžių bei kitų papildomų stovyklavimo įrankių pasirinkimo galimybes. Galime pasiūlyti ir pačius įvairiausius miegmaišių ar kitos miego įrangos sprendimus. Tačiau garbingiausią stovyklautojams skirto asortimento dalį vienareikšmiškai sudaro palapinės. Kiekviena palapinė, kurią rasite mūsų asortimente pasižymi savitomis, tik jai būdingomis savybėmis. Todėl tinkamą variantą neabejotinai nesudėtingai suras kardinaliai skirtingus poreikius bei lūkesčius turintys gamtos mylėtojai.

šskirtinai gausioms šeimynoms galime pasiūlyti daug erdvės ir vietos suteikiančias, talpias šeimynines palapines. Vienišiems keliautojams, kuriems itin aktualus kompaktiškas palapinės dydis, neabejotinai teigiamą įspūdį paliks Decathlon turistinių palapinių idėjos. O tikriems avantiūristams, kurie su kuprine ant pečių keliauja po visą platų pasaulį ir nuolat susitinka su atšiauriomis oro sąlygomis, galime pateikti net kelias „husky“ tipo, itin tvirtos konstrukcijos palapinių versijas.

Šiuolaikiškos palapinės, kurias rasite mūsų parduotuvėje, praturtintos papildomomis, itin naudingomis funkcijomis. Ventiliacijos angas turinčios palapinės padeda bet kuriuo paros metu palaikyti nepriekaištingą oro temperatūrą gamtos būsto viduje. Be jokių atramų stovinčios palapinės – idealus sprendimas stovyklautojams, kurie taupo laiką ir nenori užsiimti varginančiais palapinės statymo procesais. O „Fresh & Black“ audinio palapinės užtikrina 99% tamsą net ir šviečiant itin intensyviai saulei. Papildomos palapinės funkcijos suteikia galimybę nesudėtingai išspręsti vienokio ar kitokio tipo, ramybės neduodančią stovyklavimo problemą, kurios lyg šiol nepavyko išspręsti jokiomis kitomis priemonėmis.

Taip pat stovyklautojams pritaikytą asortimentą papildo ir specialios užuovėjos, kurios yra neįkainojamas pagalbininkas poilsiaujant itin vėjuotoje aplinkoje. Visos palapinės ir užuovėjos, kurias rasite mūsų parduotuvėje visada dovanoja abejonių nekeliančią kokybę, kurią, be jokios abejonės, lydi ir patraukli kaina.

Palapinės internetu - pats greičiausias ir patogiausias įsigijimo būdas visiems stovyklavimo entuziastams, kuriems čia ir dabar reikalingos palapinės. Mūsų internetinės parduotuvės palapinių asortimentą taip pat reikšmingai papildo ir kitos stovyklavimo prekės, kurias visada lydi patrauklus kainos ir kokybės santykis. Turistinės palapinės, palapinės pasyviam poilsiui gamtoje, stovyklavimo pavėsinės, miegojimo įranga – tik maža dalis galimybių, kurias tikrai rasite kruopščiai suformuotame Decathlon stovyklavimo įrangos asortimente.

Taip pat būtina paminėti, jog Decathlon palapinių kaina internetu džiugina lygiai taip pat, kaip ir solidus asortimentas. Taigi, tikrai galėsite savęs nevaržyti ir įsigyti viską, ko trokšta stovyklautojo širdis. Jeigu šiuo metu finansinės galimybės itin ribotos, tam tikras stovyklavimo prekes galite įsigyti išsimokėtinai, per 3 mėnesius, be jokio pabrangimo. Tikrai puikiai suprantame, jog geras oras ir atostogos nelaukia, todėl išsirinkite jau dabar ir leiskitės į kupiną nuotykių kelionę.

Poilsis gamtoje – vienas didžiausių gyvenimo malonumų. Tačiau reikia pripažinti, jog netikėtai subjurusios oro sąlygos šį malonumą labai greitai gali paversti tikra kančia. Netikėtai užklupęs lietus ar gausiai pūstelėjęs vėjas sugadina nuotaika ir gerokai sutrikdo visas lauko pramogas. Funkcionali stovyklavimo įranga bei komfortiška palapinė - vienos iš pačių patikimiausių sąjungininkių kovojant su lietumi, vėju bei kitomis gamtos išdaigomis. Pasirinkus tinkamą palapinės modelį, net ir didžiausiai audrai siaučiant, tikrai galima smagiai bei turiningai praleisti laiką. Įdomi knyga, smagus stalo žaidimas, intriguojantis pokalbis su šeima ar nuotaiką pakeliantis, gardus desertas - pramogos, kuriomis galima mėgautis neišlendant iš palapinės. Taigi, jeigu planuojate smagias šeimos atostogas gamtoje ar intensyvų turistinį žygį, tuomet tikrai nedelskite. Įsigykite palapinę bei kitą vertingą stovyklavimo įrangą jau šiandien ir į gamtą vykite viskam pasiruošę.

Nauja palapinė – ilgalaikė investicija, todėl jos pasirinkimui reikėtų skirti ypatingą dėmesį. Įgyvendinant naujos palapinės pasirinkimo procesus visų pirma reikėtų atkreipti dėmesį į palapinės technines savybes. Pagrindiniai parametrai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti:

 • Palapinės talpa.Šis rodiklis nurodo, kiek erdvės yra palapinėje ir koks žmonių skaičius gali joje tilpti, miegoti. Itin kompaktiškos, mažos talpos palapinės dažniausiai yra pritaikytos 1 asmeniui. Vidutinės talpos palapinė puikiai pateisina 2 ar 3 stovyklautojų poreikius. O itin talpios, šeimyninės palapinės - idealus sprendimams gausioms, 4 ar net 5 asmenų šeimynoms, kurios yra pasiruošusios gamtos avantiūrai.
 • Palapinės paskirtis.Šis parametras nurodo, kokio tipo kelionėms yra pritaikyta palapinė. Palapinės turistiniams žygiams ir palapinės stovyklavimui – visiškai skirtingi palapinių pasirinkimai, kurie yra pritaikyti kardinaliai skirtingiems stovyklautojų poreikiams.
 • Palapinės tipas.Palapinės tipas nustatomas atsižvelgiant į palapinės formą. Populiariausios - A formos, kupolo, lanko ir piramidės formos palapinės. A formos palapinės yra sąlyginai nebrangus ir pakankamai praktiškas pasirinkimas. Tokios palapinės suteikia nemažai žemės ploto, tačiau jose nėra daug erdvės. Nuožulnios sienos yra reikšmingas tokio tipo palapinių privalumas stovyklautojams, kuriems svarbus palapinės atsparumas vandeniui. Kupolo formos palapinės – lyderiaujantis pasirinkimas tarp visų stovyklautojų. Kupolo formos palapinės yra tvirtos, erdvios ir stabilios. Jas lengva surinkti ir nesudėtinga transportuoti. Dėl šios priežasties kupolo formos palapinės puikiai tinka ir trumpoms išvykoms, ir ilgesniems žygiams. Lanko formos palapinės dažniausiai būna itin didelės palapinės, kuriose telpa gausi, 3, 4 ar net 5 asmenų šeima. Nors lanko formos palapinės yra pakankamai erdvios, tačiau jų svoris dažniausiai nėra itin didelis. Keturvietės ar penkių vietų lanko formos palapinės gali būti dviejų ar trijų atskirų kambarių. O tai – neįkainojamas privalumas privatumo siekiantiems stovyklautojams. Piramidinės formos palapinė nėra pats populiariausias stovyklautojų pasirinkimas, tačiau šios formos palapinės tikrai turi savų privalumų. Tokios formos palapinės puikiai apsaugo nuo vėjo ir lietaus. Šios palapinės turi tik vieną viršūnę ir itin tvirtas sienas. Todėl tokio tipo stovyklavimo įranga - neįkainojama vertybė atvirose erdvėse ir vėjo blaškomose vietose.
 • Hidrostatinis slėgis.Palapinės atsparumas vandeniui yra išreiškiamas mm bei vadinamas palapinės hidrostatiniu slėgiu. Kuo didesnis hidrostatinis slėgis – tuo patikimesni palapinės atsparumo vandeniui rodikliai. Jeigu palapinės hidrostatinis slėgis yra mažesnis nei 2000 mm, tuomet tokio tipo palapinė yra labiau pritaikyta sausesnei, nelietingai aplinkai. Jeigu hidrostatinis slėgis yra 2000 mm ar šiek tiek didesnis tai yra akivaizdus įrodymas, jog palapinė pakankamai patikimai susitvarko su vandens iššūkiais.
 • Medžiaga.Ilgaamžės, patikimos ir tikrai geros palapinės privalo būti pagamintos iš medžiagų atitinkančių pačius aukščiausius kokybės standartus. Nors tokios palapinės kaina pareikalauja šiek tiek didesnių finansinių išlaidų, tačiau tikrai kokybiška palapinė tarnauja gerokai ilgiau. Tvirti kuoliukai bei strypai garantuoja palapinės tvarumą bei stabilumą. O kokybiška palapinės medžiaga užtikrina maksimalų komfortą ir labai dažnai suteikia papildomų privalumų. Aukščiausiais kokybės rodikliais pagrįstas palapinės audinys – neįkainojama vertybė pučiant stipriam vėjui, šviečiant kaitriai saulei ar lyjant smarkiam lietui.

Decathlon – vieta, kurioje tikrai galima rasti labai gausų ir kontrastingą palapinių asortimentą, kurį visada lydi nepriekaištinga kokybė. Todėl būtinai užsukite ir suteikite sau galimybę rinktis geriausią iš geriausių.

Renkantis palapinę, atkreipkite dėmesį į šiuos pagrindinius kriterijus: palapinės talpa, svoris ir dydis, atsparumas drėgmei ir vėjui, lengvas surinkimas bei papildomos funkcijos (pvz., ventiliacijos angos ar "Fresh & Black" audinys - apsaugantis nuo saulės šviesos).

Palapinės dydis turėtų atitikti jūsų šeimos ar stovyklautojų grupės poreikius. Atsižvelkite į tai, kiek žmonių palapinėje miegos, ar reikia papildomos erdvės bagažui ar reikalingiems daiktams laikyti. Mūsų asortimente rasite įvairių dydžių palapinių, pradedant kompaktiškomis turistinėmis palapinėmis ir baigiant erdviomis šeimyninėmis palapinėmis.

Palapinių vandens atsparumas arba hidrostatinis slėgis matuojamas vandens stulpelio milimetrais (mm). Kuo didesnis šis skaičius, tuo labiau palapinė atspari drėgmei. Rekomenduojama rinktis palapines su bent 2000 mm vandens stulpelio atsparumu.

Taip, Decathlon.lt internetinėje parduotuvėje galite įsigyti visą reikalingą stovyklavimo įrangą: turistines palapines ir pastoges, miegmaišius, čiužinius, kelionines virykles, žibintus, šaltdėžes, izoterminius buteliukus, atsparius drėgmei dėklus daiktams ir kitas papildomas priemones.