Slėpti filtrus
Filters 0
Užsisakykite iki:
Filters 0
Hide filters
Filters 0
Sort by :
Filters 0

Dviračiai yra vienas iš patogiausių ir sveikiausių būdų judėti ir keliauti. Dviratis yra ne tik sportiško laisvalaikio priemonė, bet ekologiška alternatyva automobiliams, autobusams ir kitoms motorizuotoms transporto priemonėms, be to, ji gali padėti sumažinti jūsų anglies dioksido pėdsaką. Dviračių sportas yra puikus būdas stiprinti kūną bei sveikatą. Važinėjimas dviračiu padės išlaikyti gerą fizinę formą ir sveiką svorį, o taip pat pagerinti kraujotaką ir sumažinti streso lygį. Be to, važinėjant dviračiu galima stiprinti raumenis, ypač kojas ir pilvą. Važinėjimas dviračiu taip pat gali būti puikus būdas tyrinėti naujas vietas arba pasigrožėti kraštovaizdžiu ir pakvėpuoti grynu oru. Tai smagus būdas išlikti aktyviam ir mėgautis gamta. Šiandien Decathlon dviračių pasirinkimas yra didesnis nei bet kada anksčiau, todėl galima rasti tikrai bet kokiam poreikiui ir biudžetui tinkantį dviratį. Mūsų asortimente rasite įvairių tipų dviračius, kurie atitiks Jūsų poreikius ir leis Jums patogiai keliauti po miestą ar aplinkiniame kraštovaizdyje. Kaip išsirinkti sau tinkamą dviratį - yra vienas svarbiausių klausimų, į kuriuos reikia atsakyti, norint įsigyti šią aplinkai draugišką bei sveiką gyvenimo būdą palaikančią transporto priemonę. Šiandien Lietuvoje daugelis žmonių renkasi įsigyti dviratį, nes jie yra ne tik patogūs, bet ir ekonomiški bei ekologiški. Keletas patarimų, kurie padės išsirinkti sau tinkamiausią variantą mūsų dviračių parduotuvėje:

 1. Apsvarstykite savo poreikius: Pradėkite nuo to, kam naudosite dviratį - važinėjimui iš namų į darbą, laisvalaikiui ar lenktynėms? Tai padės nustatyti, kokio tipo dviratis geriausiai atitinka jūsų poreikius.
 2. Pasirinkite rėmo dydį: Tinkamas rėmo dydis yra labai svarbus patogumui ir saugumui užtikrinti. Skirtingi gamintojai taiko skirtingas dydžių nustatymo sistemas, todėl būtinai tiksliai išmatuokite save, kad įsitikintumėte, jog perkate tinkamą dydį.
 3. Apžiūrėkite sudedamąsias dalis: Įsitikinkite, kad visi dviračio komponentai, dalys ir aksesuarai yra kokybiški ir geros būklės. Prieš pirkdami patikrinkite, ar viskas tinkamai veikia.
 4. Palyginkite kainas: Ieškokite geriausios kainos ir ieškokite nuolaidų ar išpardavimų, jei jų yra. Apskaičiuodami kiekvieno dviračio modelio, kurį svarstote įsigyti, bendrąją kainą, taip pat atsižvelkite į papildomas išlaidas, pavyzdžiui, techninės priežiūros išlaidas.

Pasirinkite iš sulankstomų, kalnų, miesto, gravel (žvyro), vyriškų, anglies pluošto, hibridinių, elektrinių, vaikiškų, plento, BMX ir moteriškų dviračių.
Rekomenduojame rinktis iš įvairių dviračių gamintojų atsižvelgiant į jūsų poreikius ir pageidavimus.
Didžiausias dviračių pasirinkimas Lietuvoje - užsakykite dabar ir patirkite patogumą, komfortą bei kokybę!

Sulankstomi dviračiai yra puiki alternatyva tradiciniams miesto dviračiams. Jie yra lengvi ir patogūs, taip pat lengvai sulankstomi ir laikomi. Idealiai tinka kelionėms į darbą, miesto centre ar net namuose. Sulankstomi dviračiai yra idealus sprendimas tiems, kam reikia patogaus ir stilingo transporto. Jie lengvai telpa į automobilį ar į kambarį, o jų dizainas papildo Jūsų asmeninį stilių.
Sulankstomų dviračių privalumai:

 • Greitas ir patogus suskleidimas
 • Mažas dydis - lengva laikyti ir transportuoti
 • Idealus miesto dviračių pasirinkimas

Kalnų dviračiai MTB yra skirti tiems, kurie mėgsta pakylėti savo adrenalino lygį. Šie nauji dviračiai yra stiprūs ir patikimi, skirti sunkiam reljefui, taip pat turi įvairias funkcijas, kurios padės jums pasiekti savo tikslus. Kalnų dviračiai MTB yra puikus pasirinkimas tiems, kam patinka keliauti ir patikrinti savo ištvermę. Jie yra stiprūs ir atsparūs, todėl puikiai tinka važiuoti sunkiomis sąlygomis. MTB dviračių privalumai:

 • Didelis kietumas ir stabilumas
 • Profesionalus patikimumas ir galimybės
 • Rekomenduojame patyrusiems dviratininkams

Miesto dviračiai yra greitas ir patogus būdas keliauti į darbą. Jie turi daug funkcijų, kurios padės Jums patogiau keliauti po miestą. Miesto dviračiai paprastai turi lengvą rėmą, lengvai naudojamas pavaras ir reguliuojamą vairą. Be to, jie dažnai būna laiptuotos konstrukcijos, kad būtų lengviau įlipti ir nulipti nuo dviračio. Miesto dviračiai sukurti taip, kad važinėti į darbą ar išvykas būtų patogiau ir veiksmingiau. Daugelyje miesto dviračių taip pat yra papildomų funkcijų, pavyzdžiui, sparnai, žibintai, krepšiai, bagažinės arba stovai. Miesto dviračių privalumai:

 • Praktiškas ir elegantiškas dizainas
 • Kompaktiškas ir patogus
 • Idealus pasirinkimas miesto gyvenimui

Gravel arba žvyro dviračiai yra puikus pasirinkimas tiems, kam patinka keliauti ir atrasti naujas vietas. Jie yra stiprūs ir atsparūs, todėl puikiai tinka kelionėms po nežinomas vietas. Žvyro dviračiai paprastai turi plačias padangas ir ilgesnę ratų bazę, todėl tinka važiuoti nelygiu reljefu. Be to, jie pasižymi laisva važiavimo pozicija, kuri yra patogi važiuojant ilgus atstumus. Gravel dviračiai yra neįtikėtinai universalūs ir gali būti naudojami važiuojant keliais, takais ar net ilgoms kelionėms. Mūsų internetinė dviračių parduotuvė prekiauja gravel dviračiais kurie pasižymi šiomis savybėmis:

 • Lengvai keliauja per žvyro kelius ir žolę
 • Didelis stabilumas ir patikimumas
 • Rekomenduojame avantiūristams ir keliautojams

Vyriški dviračiai yra puikus pasirinkimas tiems, kam reikia tvirtos ir stilingos transporto priemonės. Jie turi modernų dizainą ir patikimą technologiją. Vyriški dviračiai būna įvairių stilių ir dydžių. Juos galima naudoti laisvalaikio pasivažinėjimui po miestą, kelionei į darbą ar mokyklą ir net tolimoms kelionėms. Jie gali būti su įvairiomis funkcijomis, pavyzdžiui, amortizatoriais, reguliuojamu vairu ir keliais greičiais.
Renkantis vyrišką dviratį svarbu atsižvelgti į rėmo dydį ir į tai, kaip patogiai ant jo jausitės. Įsitikinkite, kad dviratis tinka jūsų kūno tipui, kad galėtumėte mėgautis važiavimu be jokio diskomforto. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į dviračio sudedamąsias dalis, pavyzdžiui, pavaras, stabdžius ir pakabos sistemas. Visa tai padeda užtikrinti, kad važiuoti būtų patogu ir saugu.
Vyriški dviračiai ne tik atrodo stilingai, bet ir yra prieinamesni už moteriškus modelius. Todėl jie yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nenori investuoti per daug pinigų į naują dviratį, bet vis tiek nori kokybiškų funkcijų už prieinamą kainą. Decathlon parduotuvėje siūlomų dviračių savybės:

 • Patikimos konstrukcijos ir kokybiškų medžiagų naudojimas
 • Dizainas atitinka vyriškus poreikius
 • Rekomenduojame vyrams, kurie vertina patikimumą ir kokybę

Anglies pluošto dviračiai yra patogus ir greitas transporto sprendimas tiems, kam reikia efektyvios kelionės. Jie yra lengvi ir stiprūs, todėl puikiai tinka ilgesnėms kelionėms. Anglies pluošto dviračiai taip pat yra aerodinamiškesni nei kitų tipų dviračiai, todėl sumažėja pasipriešinimas ir dviratininkai gali važiuoti greičiau neeikvodami daugiau energijos. Medžiaga atspari korozijai ir rūdims, todėl laikui bėgant ji ilgiau tarnaus. Šie mūsų parduodami dviračiai turi šiuos privalumus:

 • Patikimos konstrukcijos ir kokybiškų medžiagų naudojimas
 • Lengvas ir greitas dviračių variantas
 • Rekomenduojame siekiantiems greičio ir efektyvumo

Hibridiniai dviračiai yra universalus ir patogus transporto sprendimas, kuris tinka tiek miestui, tiek kalnų keliams. Jie turi puikią balansuotą komponentų kokybę, kurios padės Jums patogiai keliauti. Hibridiniuose dviračiuose suderintos kelių ir kalnų dviračių savybės, todėl tai leidžia jais važiuoti efektyviai, patogiai ir vertikaliai. Paprastai jie turi platesnes padangas nei standartiniai kelių dviračiai, todėl geriau tinka važiuoti nelygiu paviršiumi. Daugelyje hibridinių dviračių taip pat yra pakabinamos šakės ir diskiniai stabdžiai, kurie pagerina stabdymo galią. Hibridiniai dviračiai idealiai tinka važinėjantiems į darbą ir atgal, kurie nori dviračio, tinkamo važiuoti ir keliais, ir bekele. Hibridinių dviračių savybes:

 • Praktiškas ir universalus sprendimas
 • Puikiai atitinka tiek miesto, tiek bekelės poreikius
 • Rekomenduojame vidutinio sunkumo dviratininkams

Elektriniai dviračiai yra puiki transporto alternatyva tiems, kurie nori judėti greitai ir lengvai, tačiau nori išvengti fizinio krūvio, kuris patiriamas važiuojant tradiciniu dviračiu. Elektriniai dviračiai būna įvairių stilių - nuo modelių su storomis padangomis iki sulankstomų dviračių, todėl jie tinka įvairioms vietovėms. Akumuliatoriai vienu įkrovimu gali nuvažiuoti iki 40 mylių, o elektriniai varikliai gali būti nuo 250 vatų iki 1 000 vatų, todėl galite rasti tokį, kuris geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Elektriniai dviračiai taip pat yra ekologiški, nes jie neišskiria jokių teršalų. Juos lengva naudoti ir prižiūrėti, todėl jei jums reikia greito ir patogaus būdo keliauti po miestą, elektriniai dviračiai gali būti tai, ko ieškote. Jie puikiai tinka kelionėms po miestą ar įvairiais užmiesčio keliais. Privalumai:

 • Elektrinis pagalbinis variklis suteikia papildomo patogumo
 • Puikus pasirinkimas vyresniems ar nedideliam fiziniam krūviui
 • Rekomenduojame norintiems lengvai keliauti

Paaugliams ir vaikams skirti dviračiai yra puikus sprendimas tiek žaidimams, tiek pažinčiai su gamta. Jie yra patogūs ir saugūs, kad Jūsų vaikai patirtų tik teigiamas emocijas. Dviračiai vaikams ir paauglių dviračiai būna įvairių stilių ir dydžių, su skirtingomis funkcijomis. Tai gali būti reguliuojamas vairas, patogios sėdynės, stabdžiai, pavaros ir pakaba. Renkant dviratį vaikui svarbu atsižvelgti į jo amžių, ūgį ir svorį. Tai padės jums išsirinkti jiems tinkamiausią dydį ir funkcijas.
Pirkdami vaikišką dviratį, visada turėtumėte teikti pirmenybę saugumui. Įsitikinkite, kad jis atitinka visus atitinkamus saugos standartus ir yra gerai prižiūrimas. Ieškokite tvirtų rėmų, patvarių sudedamųjų dalių ir patikimų stabdžių. Be to, šalmai yra būtina dviračio saugos priemonė - įsitikinkite, kad jūsų šalmas tinkamai tinka!
Galiausiai labai svarbu išmokyti vaikus saugaus važiavimo dviračiu įpročių. Paaiškinkite jiems kelių eismo taisykles ir pasirūpinkite, kad jie būtų itin atsargūs važiuodami šalia automobilių ar pėsčiųjų. Atlikę šiuos veiksmus, galite leisti savo vaikams leistis į nuotykių kelionę naujuoju dviračiu! Decathlon gamintojų vaikiškų dviračių privalumai:

 • Patikimos konstrukcijos ir kokybiškų medžiagų naudojimas
 • Dizainas ir funkcijos atitinka vaikų poreikius
 • Rekomenduojame tėvams, kurie vertina saugumą ir patikimumą savo vaikams

Plento dviračiai yra saugus ir patogus transporto sprendimas tiems, kam reikia patogios kelionės. Jie yra stiprūs ir atsparūs, todėl puikiai tinka kelionėms po nežinomas vietas. Kelių dviračių padėtis yra vertikalesnė nei kalnų dviračių, todėl jie tinkami važiuoti ilgus atstumus lygia vietove. Lengvi rėmai suprojektuoti taip, kad būtų aerodinamiški ir efektyvūs, todėl galima pasiekti didesnį greitį ir greičiau įsibėgėti. Didesnis greitis reiškia, kad dviračiui mažiau įtakos turi ir priešpriešinis vėjas.
Siauros kelių dviračių padangos užtikrina puikų sukibimą tiek šlapiais, tiek sausais keliais, todėl jie idealiai tinka važinėti bet kokiu oru. Dėl greito riedėjimo jie taip pat puikiai tinka važiuoti į darbą arba keliauti, nes jiems judėti į priekį reikia mažiau energijos, palyginti su kitų tipų dviračiais.
Galiausiai, kelių dviračiai paprastai yra lengvi, o tai reiškia, kad nenaudojamą dviratį galite lengvai transportuoti. Nesvarbu, ar norite tyrinėti naujas teritorijas, ar tiesiog patogiai važinėti po miestą, kelių dviratis yra puikus pasirinkimas! Privalumai:

 • Plono rato dizainas suteikia papildomo žavesio
 • Lengvas ir patogus pasirinkimas
 • Rekomenduojame žaismingiems ir smalsiems

BMX dviračiai yra puikus pasirinkimas tiems, kam patinka adrenalino ir šuolių patirtis. Jie yra stiprūs ir atsparūs, todėl puikiai tinka sunkiam naudojimui. BMX dviračiai suprojektuoti su statesniu galvos kampu ir žemesniu apatiniu laikikliu, todėl dviratininkas gali geriau valdyti dviratį. Be to, jų ratų bazė trumpesnė, todėl dviratininkas gali greitai ir lengvai manevruoti.
Dėl lengvo BMX dviračių rėmo juos lengva nešiotis, todėl jie puikiai tinka tiems, kurie mėgsta dviratį pasiimti bet kur.
Jie taip pat puikiai tinka įvairiems triukams atlikti, nes gali važiuoti dideliu greičiu ir atlikti didelius šuolius. Jei ieškote jaudinančio pasivažinėjimo, kuris praplėstų jūsų galimybių ribas, BMX dviračiai yra puikus pasirinkimas! BMX dviračiai suaugusiems ir vaikams turi šias savybes:

 • Kieta ir agresyvi konstrukcija
 • Profesionalus patikimumas ir sugebėjimas
 • Rekomenduojame patyrusiems ir smalsiems dviratininkams

Moteriški dviračiai yra puikus pasirinkimas tiems, kam reikia patogaus ir stilingo transporto. Jie turi daug funkcijų, kurios padės Jums patogiau keliauti po miestą ar gamtoje. Moteriški dviračiai turi trumpesnį viršutinį vamzdį nei vyriški, todėl jais patogiau važiuoti. Jie taip pat turi siauresnius vairus, kurie geriau tinka mažesnėms rankoms. Dėl lengvesnio rėmo paprastai lengviau manevruoti ankštose vietose.
Dažniausiai daugelis moteriškų dviračių turi papildomų funkcijų, pavyzdžiui, įmontuotus krepšius daiktams vežti, integruotus žibintus, kad būtų galima važiuoti naktį, ir net pakabos sistemas, kurios užtikrina sklandesnį ir patogesnį važiavimą.
Nesvarbu, ar ieškote dviračio, skirto važinėti mieste, ar dviračio, tinkamo ilgoms savaitgalio išvykoms, šiandien mūsų parduotuvėje rasite daugybė puikių pasirinkimų patrauklia kaina. Moteriški dviračiai gali būti puikus būdas padidinti savo mobilumą ir apskritai suteikti jums daugiau malonumo važiuojant dviračiu. Decathlon moteriškų dviračių privalumai:

 • Dizainas atitinka moteriškus poreikius
 • Patogios ir ergonomiškos sėdynės
 • Rekomenduojame moterims, kurios vertina eleganciją ir patogumą