OLAIAN Ref. 8331598 633663

Moteriškos maudymosi kelnaitės su aukštu juosmeniu „Romi“

15,00 €
6,90 €
-54%
Su mokesčiais
Spalva: JUODA
  • JUODA
Dydžių lentelė Mano dydis:
Nepasiekiama internetu

Parduotuvės pasiekiamumas

Šį maudymosi kostiumėlį sukūrėme pažengusioms banglentininkėms, plaukiančioms per iki metro aukščio bangas.

PRIVALUMAI

Nejuda banguojant

Sukurtas taip, kad nenuslystų nuo kūno plaukiojant žemesnėse nei 1 m bangose

TECHNINĖ INFORMACIJA

ESATE PAŽENGUSI BANGLENTININKĖ

Reguliariai plaukiojate banglente. Iriatės prie bangų, lendate po lūžtančia ketera, jei plaukiate ant trumposios banglentės, arba verčiatės ir lendate po banga, jei plaukiate ant ilgosios banglentės, paskui plaukiate ant mažesnių nei 1 metro bangų. Dažnai nukrentate nuo banglentės ir esate pripratę atsidurti po vandeniu. Jūsų maudymosi kost. turi atitikti jūsų sporto reikalavimus ir nejudėti atliekant judesius. Sukūrėme maudymosi kostiumėlių asortimentą, pritaikytą jūsų sportui ir kūno formai.

KŪNO FORMA

Trumpikės aukštu juosmeniu yra puikus sprendimas moterims, kurios nori prisidengti sėdmenis ir pilvuką. Dėl mažai iškirptų kojų ir elastiško krašto, jos yra patikimos ir labai stabilios užsiimant bet kokia jūrine veikla.

NENUSLYSTA PLAUKIANT PER BANGAS: BANDYMAS

Kuriame maudymosi kostiumėlius, kurie nenuslys nuo kūno plaukiant per bangas. Juos išbando skirtingų kūno formų banglentininkių komanda, kurios laikosi bandymo taisyklių baseine, esančiame mūsų dizaino padalinyje Handajuje. Taisyklių tikslas – atkurti potyrius, kuriuos jaučia banglentininkai, kai juos parbloškia banga.Jei bandymo rezultatas tenkina, gaminiai išbandomi tikromis sąlygomis – jūroje.

SAUSO IR ŠLAPIO MAUDYMOSI KOSTIUMĖLIO DYDŽIO SKIRTUMAI

Kad maudymosi kostiumėlis gerai priglustų prie kūno vandenyje, reikia pasirinkti tinkamą dydį sausumoje, nes vandenyje maudymosi kostiumėliai pasidaro laisvesni.Todėl rekomenduojame įsigyti tinkamą dydį.Matuojantis maudymosi kostiumėlis turi gerai priglusti prie jūsų kūno: turite jausti, kad jis tvirtai laikosi. Kai kuriose maudymosi kostiumėlio dalyse esantis elastanas suminkštėja ir tampa laisvesnis vandenyje.

AR NORITE PAKEISTI SAVO MAUDYMOSI KOSTIUMĖLĮ Į KITĄ?

Ar jums netinka dydis arba stilius? Gal norite jį apkeisti savo „Decathlon“ parduotuvėje? Galite tai padaryti, tik nenukirpkite maudymosi kostiumėlio etiketės.

„OLAIAN“ – „DECATHLON“ BANGLENČIŲ SPORTO PREKIŲ ŽENKLAS

OLAIAN yra naujasis „Decathlon“ banglenčių ir mini banglenčių prekių ženklas, įsikūręs Handajuje, Pietvakarių Prancūzijoje. Savo biuruose, esančiuose prie vandens, galime sukurti maudymosi kostiumėlį ir tą pačią dieną jį išbandyti jūroje, ar plaukiant per bangas neslysta nuo kūno.

sudėtis

sudėtis

Pagrindinė medžiaga: 20.0% Elastanas, 80.0% Poliamidas; Pamušalas: 100.0% Poliesteris

Patarimai dėl laikymo ir priežiūros

SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 30 °C TEMPERATūROJE. NORMALUS APDOROJIMAS. SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 30 °C TEMPERATūROJE. NORMALUS APDOROJIMAS.
NENAUDOTI BALIKLIO. NENAUDOTI BALIKLIO.
NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE. NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE.
NELYGINTI. NELYGINTI.
NEVALYTI SAUSUOJU BūDU. NEVALYTI SAUSUOJU BūDU.

Naudojimo apribojimai

Nerekomenduojama reguliariai naudoti chloruotoje aplinkoje.

TESTAI IR GARANTIJA

Bandomasis produktas

Šis gaminys buvo išbandytas naudojant Handajuje, buvo atlikta daugybė laboratorinių bandymų, siekiant užtikrinti kokybišką naudojimą pagal paskirtį: medžiagos tamprumas ir tvirtumas, spalvų atsparumas trynimui, skalbimui, jūros vandeniui, chloruotam vandeniui ir šviesai, gaminio eksploatacinės savybės kelis kartus išskalbus.

Garantija

2 Metai