PONGORI Ref. 8796637 4834212

Mini biliardo stalas „BT 50 US“, pilkas veltinis

80,00 €
60,00 €
-25%
Su mokesčiais
Spalva: PURPURINĖ
  • PURPURINĖ
Nepasiekiama internetu

Parduotuvės pasiekiamumas

Mūsų komanda sukūrė šį itin kompaktišką ir tvirtą stalą, skirtą mokytis biliardui žaisti net mažiausiose žaidimų vietose.

PRIVALUMAI

Kompaktiškumas

Lengva laikyti dėl itin kompaktiško dydžio:78 x 53 cm.

Lengva surinkti ir išardyti

4 kojų (8 cm) atstumą sumontuosite greičiau nei per 5 minutes.

Lengva naudoti

Pastatykite jį ant bet kurio stalo ir iškart pradėkite žaisti.

Tikslumas

Jūsų biliardo stalas puikiai rieda ir atšoka, kad galėtumėte kokybiškai žaisti.

Patvarumas

Dėl atramų ir storio stalas yra stabilus žaidžiant.

Lengva perkelti

Lengva transportuoti dėl rankenos, nedidelio svorio ir padalintos lazdos.

Stabilumas

Mini biliardo stalas yra stabilus dėl po kojomis esančių apsaugų.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Mini biliardo stalo svoris ir matmenys:

Pilnas „BT 50 US“ komplektas sveria 7 kg.

Stalas yra 12 cm aukščio (kojos 8 cm), 78 cm ilgio ir 53 cm pločio. Žaidimo paviršius yra 67,3 x 42 cm.Stalo storis 7 mm.Norint patogiai žaisti, reikia mažiausiai 10 m² ploto.

Pakuotės matmenys:

Jūsų mini biliardo stalas „BT 50“ ir jo priedai tiekiami nesumontuoti vienoje 82 cm aukščio, 61 cm ilgio, 7 cm gylio ir 102 cm įstrižainės dėžėje. Pakuotė suprojektuota taip, kad ją būtų galima lengvai pakelti ir transportuoti net mažiausiuose automobilio bagažinėse.


Danga ir kišenės, sužinokite daugiau.

Veltinis yra pilkos spalvos, kad geriau derėtų prie jūsų interjero, ir nėra keičiamas.Viršus ir 8 kamuoliukų vieta yra pažymėtos, kad būtų lengviau nustatyti žaidimus.

Kišenėse telpa iki 4 biliardo kamuolių (44 mm skersmens).Jų anga yra 7,5 cm, o gylis – 7,2 cm.

Pasiimkite stalą bet kur.

Jūsų stalas yra lengvas ir nešiojamas.Rankena padės lengvai jį perkelti iš vienos žaidimo vietos į kitą: iš namų, į sodą, paplūdimį ir draugų namus.Jis specialiai sukurtas taip, kad tilptų net į mažiausią bagažinę.Kad keliauti būtų dar lengviau, lazda padalijama į dvi dalis.

Mini biliardo stalo stabilumas.

Pirmenybė teikiama stalo kokybei:jis turėtų būti stabilus ir tvirtas.Jei jis per plonas (mažiau nei 3–4 mm), stalas gali apvirsti, kai į jį remiatės norėdami nusitaikyti, todėl kamuoliukai gali judėti ir paveikti jūsų trajektoriją.Tai yra problema, nes biliarde labai svarbus tikslumas.Stalas „BT50 US mini“ yra storesnis ir su atramomis, apsaugančiomis nuo atsitiktinių klaidų.

Biliardo stalo priežiūra.

Baigę žaidimą, laikykite jį po lova arba spintoje – vietoje, apsaugotoje nuo drėgmės ir temperatūros pokyčių. Uždenkite jį plėvele, kad nesikauptų dulkės. Laikykite lazdą horizontaliai ant stalo arba dėkle ir (arba) dangtelyje.

Kodėl lazdos antgalis yra guminis?

Prieš mušdami kamuoliuką paprastai ant biliardo lazdos galiuko užtepate šiek tiek kreidos, kad būtų užtikrintas geresnis sukibimas.Tačiau kreida nėra įtraukta į „BT 50“ pakuotę.Kodėl? Kadangi padalinta lazda turi guminį antgalį.

Guminiam antgaliui reikia mažiau techninės priežiūros, tad patys neišsitepsite mėlyna kreida.Vis dėlto jis netinka pažengusiems ar patyrusiems žaidėjams, norintiems sukti kamuoliukus.

Patarimai, kaip žaisti ant mini biliardo stalo.

Jei norite sudaryti puikias sąlygas žaidimui ir, svarbiausia, geriau pajusti stalą, rekomenduojame statyti „BT 50“ ant stalo klubų lygyje. Valgomojo stalas arba rašomasis stalas taip pat puikiai tinka, nes jų aukštis paprastai būna 72–80 cm (toks yra tikro biliardo stalo aukštis).

„BT 50“ prisitaiko prie kvadratinių stalų (ne mažesnių kaip 78 cm skersmens), stačiakampių stalų (ne mažesnių kaip 78 x 53 cm) ir apvalių stalų (ne mažesnių kaip 78 cm skersmens).

Mokotės žaisti amerikietiškąjį biliardą?Mūsų komanda paaiškina tikrąsias biliardo taisykles.

Pasiruošę žaisti, bet nežinote taisyklių?Tai ne visada lengva.Yra keli žaidimo stiliai (aštuonių kamuoliukų, devynių kamuoliukų, dešimties kamuoliukų, paprastas biliardas ir t. t.) ir net fiktyvios taisyklės. Užkirskite kelią nesutarimams tarp draugų ir pažiūrėkite mūsų vaizdo įrašą apie biliardo taisykles:

https://www.youtube.com/watch?v=Nw2rM3XzcgM

sudėtis

sudėtis

Struktūra: 3.0% Polipropilenas, 2.0% Elastinis poliesteris, 10.0% Poliesterio derva, 85.0% MDP; Biliardo lazda: 100.0% Mediena

Patarimai dėl laikymo ir priežiūros

NESKALBTI. NESKALBTI.
NENAUDOTI BALIKLIO. NENAUDOTI BALIKLIO.
NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE. NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE.
NELYGINTI. NELYGINTI.
NEVALYTI SAUSUOJU BūDU. NEVALYTI SAUSUOJU BūDU.

Patarimai dėl saugojimo

Uždenkite stalą ir (arba) laikykite jį nuo temperatūros pokyčių, dulkių ir drėgmės apsaugotoje vietoje.

TESTAI IR GARANTIJA

Garantija

2 Metai

Sutikti iki

Corentin, Manon ir Denis – „Pongiri“ komandos nariai ir biliardo aukso bei sidabro laimėtojai.