Slėpti filtrus
Filters 0
Užsisakykite iki:
Filters 0
Moteriški šilti neperšlampami žygio batai „SH520 X-Warm Mid“
  • Snowshoes SH500 - Grey
  • Moteriški šilti neperšlampami žygio batai „SH520 X-Warm Mid“
Snowshoes SH500 - Grey

QUECHUA

8397805

Moteriški šilti neperšlampami žygio batai „SH520 X-Warm Mid“

51,00 EUR
32,00 EUR
-37%
Su mokesčiais
1 Atsiliepimas
Niekas iš 1 vartotojų nerekomendavo šio produkto
  • Snowshoes SH500 - Grey
  • Moteriški šilti neperšlampami žygio batai „SH520 X-Warm Mid“
Snowshoes SH500 - Grey
color :
Size :
Not available online

Prieinamumas parduotuvėse

Norite kopti snieguotais šlaitais? Šiuos šiltus neperšlampamus batus sukūrėme žygeiviams, kad jie saugiai galėtų vaikščioti po kalnus

Šie neperšlampami ir šilti batai užtikrina itin didelį stabilumą žygiuojant sniegu. „Snowcontact“ padai užtikrina puikų sukibimą žygiuojant visų tipų snieguotais paviršiais.

PRIVALUMAI

Sulaiko šilumą

Komforto temperatūra nejudant: -4°C; judant: -16°C.

Nepraleidžia vandens

Orui laidi ir vandeniui atspari membrana saugo pėdas nuo drėgmės.

Neslysta

Sukibimas dėl „Snowcontact“ – padų medžiagos ir protektoriaus rašto.

Trauka

Trintis su snieguotu paviršiumi dėl 5 mm rantelių išdėstymo ir gylio.

Priglunda

Vid. aukščio aulas su dviem kabliukais viršuje užtikrina optimalų prilaikymą.

SUDĖTIS / PATARIMAI

Šie neperšlampami ir šilti batai užtikrina itin didelį stabilumą žygiuojant sniegu. „Snowcontact“ padas

Šiems batams pasirinkome šiltas ir šilumą sulaikančias medžiagas, kurios gerai apsaugo nuo sniego bei šalčio. Su vartotojų atstovais batus išbandėme laboratorijoje ir realiomis naudojimo sąlygomis. Patikrinome, iki kokios temperatūros jaučiatės patogiai, kai nejudate ir kai vaikštote, nes abiem atvejais temperatūra labai skiriasi: -4°C nejudant ir -16°C judant. Taip pat atsižvelgėme į vyrų ir moterų temperatūros pojūčio skirtumus.

Kaip šie batai apsaugo nuo lauko sąlygų?

Batai sukurti su membrana, užtikrinančia optimalų atsparumą vandeniui. Membrana yra labai plona medžiaga (5–25 mikrometrų), pritvirtinta iš vidinės audinio pusės, kuri neleidžia įsiskverbti vandeniui, bet leidžia išeiti drėgmei. Pėdoms ne tik šilta batuose, jos dar ir lieka sausos. Padas apsaugo nuo šalčio, jaučiamo, kai pėda liečiasi su sniegu.

Laidūs orui batai optimaliam šiluminiam komfortui

Šiluminis komfortas yra batų šilumos ir gebėjimo leisti pėdoms kvėpuoti pusiausvyra. Jei pėdoms per karšta ar per mažas batų laidumas orui, drėgmė kaupiasi gaminio viduje ir gali atsirasti šalčio pojūtis. Kurdami batus atsižvelgėme į tai, kad judėsite reguliariai ir kartais intensyviai, todėl juos aprūpinome membrana, apsaugančia nuo vandens patekimo į vidų, bet garinančia drėgmę į išorę.

Kaip žinoti, kad batai 100% atsparūs vandeniui?

Patikrinome, ar batai neperšlampami, atlikdami bandymus laboratorijoje, kurių metu imitavome ėjimą batus iki pusės panardinus į vandenį. Taip pat atlikome bandymus realiomis sąlygomis, kad įvertintume nusidėvėjimą ir senėjimą. Bandydami neperšlampamumą, išbandome 3 jo lygius: 2 000 sulenkimų (apie 4 km ėjimo), 4 000 sulenkimų (apie 8 km ėjimo) ir 8 000 sulenkimų (apie 16 km ėjimo). Šis modelis išbandytas atliekant 8 000 lenkimų, kurie atitinka 16 km ėjimo.

Kuo skiriasi trintis ir sukibimas?

Batų sukibimo jėga priklauso nuo kapliukų skaičiaus ir formos. Sukibimas priklauso nuo pado medžiagų ir griovelių išdėstymo, panašiai kaip jūsų mašinos padangų. Trintis gerina varomąją jėgą: lipant į kalną batai neslysta atgal ir suteikia stabilumo.
Kai batai sukimba su paviršiumi, jie neslysta ir nebuksuoja ant lygaus paviršiaus arba sudėtingomis sąlygomis (lyjant, sningant, ant ledo) – užtikrinamas pado sukibimas.

Kokie padų technologijos „Snowcontact“ privalumai?

Padai „Snowcontact“ pagaminti naudojant specialią medžiagą ir rantelių raštą (5 mm), kurie užtikrina geriausią galimą sukibimą ir trinties jėgą. Padai „Snowcontact“ padai ant sniego yra efektyvesni nei įprasti padai. Einant ledu, vienintelis būdas užtikrinti optimalų saugumą yra užsidėti ant batų neslystančius apkaustus.

Kodėl svarbu, kad batai tvirtai fiksuotų kojas?

Atrama, kurią užtikrina šie batai, yra itin svarbi norint vaikščioti patogiai. Iš tikrųjų, kai batai tvirtai fiksuoja koją, lengviau žygiuoti kalnuotose vietovės (kilti ir leistis), pėdos neslidinėja batuose ir sumažinama pūslių susidarymo tikimybė. Į batus perduodamos energijos nuostoliai mažesni, todėl mažiau pavargstate. Tai itin svarbu žygiuojant sniegu.

Ar šie batai tinkami žygiams sniegu?

Šiuos batus sukūrėme žygiams sniegu su sniegbridžiais arba be jų. Bato aulas (vid. aukščio) kartu su antbačiais (išoriniais arba įsiūtais į kelnes) gerai apsaugo nuo sniego patekimo į vidų. Batai ne tik neperšlampami ir šilti, bet ir gerai prilaiko pėdas ir yra tvirti, todėl labiau tinka avėti su sniegbridžiais.

Ar šie batai atlaikys reguliariai juos dėvint ilgą laiką?

Mūsų inžinieriai atlieka laboratorinius bandymus, kad naudodami gaminius būtumėte visiškai patenkinti. Tikrinami šie parametrai: raištelių skylučių ir dirželių atsparumas plyšimui, suklijavimo stiprumas, toksiškumas, atsparumas UV spinduliams, išorinio pado ir batviršio atsparumas dilimui, greito susidėvėjimo sąlygos.

Kaip išsirinkti sniego žygiams tinkamą avalynę?

Norint tinkamai apsirengti žiemą, rekomenduojame vadovautis tokiais principais.
Šiluma: šilumos suteikia dėvimos kojinės (geriausia rinktis kojines, kurių sudėtyje yra vilnos)
Laidumas orui: Kojines rinkitės pagal žygio intensyvumą ir orui laidžias, kad apsisaugotumėte nuo prakaito drėgmės.
Batų auliuko aukštis: kojinių ilgį rinkitės pagal bato aulo aukštį; aukštesni batai geriau apsaugo kojas.

Kaip išsaugoti technines batų savybes?

Hidrofobinis audinys neleidžia vandeniui susigerti, todėl vanduo nuo jo nuteka. Taip audinys nesumirksta ir išlieka lengvas, laidus orui ir šiltas. Audinio hidrofobinės savybės išgaunamos apdorojus jo išorę. Per gaminio dėvėjimo laiką jį reikia pakartotinai impregnuoti. Mūsų parduotuvėse galima įsigyti specialiai šiam tikslui skirtų gaminių (purškiklių ar skysčių).

Tobula apranga žygiams šaltu oru.

Šie batai yra viena iš puikaus komplekto, skirto žygiams šaltu oru, dalių: SH500. Dėvėdami šios linijos kelnes, fliso striukę „SH500“, batus „SH520“ ir sniegbridžius „SH500“ galėsite mėgautis žygiais per sniegą beveik bet kokiu oru. Bet kokiu atveju nereikės laukti tinkamiausių sąlygų arba susidėti visko į kuprinę – galėsite keliauti neapsikrovę ir gerai pasiruošę!

Kaip veikia gaminio garantija?

Gaminiui suteikiama 2 metų garantija nuo pirkimo kvite nurodytos datos. Jei gaminiui garantija taikoma, jis keičiamas nemokamai. Garantija taikoma gaminio defektams, išskyrus tuos, kurie atsirado dėl įprastinio susidėvėjimo ar netinkamo naudojimo.

Palyginamasis gaminio poveikio aplinkai vertinimas.

Gaminio poveikis aplinkai vertinamas per visą gaminio naudojimo laiką, atsižvelgiant į skirtingus rodiklius. Vertinimas A–E balais padės lengviau atskirti mažiausiai aplinkai kenksmingus gaminius lyginant juos su kitais tos pačios kategorijos gaminiais. „Decathlon“ aktyviai palaiko šią iniciatyvą. Mūsų tvarios plėtros iniciatyvas galite rasti čia: http://sustainability.decathlon.com/

Atsiliepimai

3/5 1 atsiliepimas
Niekas iš 1 vartotojų nerekomendavo šio produkto
Not amazing
Keyala (Jungtinė Karalystė) naudojasi produktu nuo Nuo 3 iki 6 mėnesių
I bought these about 6 months ago to use for working in the outdoors, at first they were amazing but if you want a shoe that lasts, these are not the one. After a few weeks they stopped being warm and waterproof. If they aren't going to be used much then they will probably be okay, but they are shoes..they get used.
  • 1