Slėpti filtrus
Filters 0
Užsisakykite iki:
Filters 0
Tinklaraščio meniu
 • DECATHLON IR PARTNERIAI RENKASI ŽALIĄJĮ KURSĄ
  DECATHLON IR PARTNERIAI RENKASI ŽALIĄJĮ KURSĄ
  5 Views

  DECATHLON IR PARTNERIAI RENKASI ŽALIĄJĮ KURSĄ

  Skaityti daugiau
 • 5 PRIEŽASTYS, KODĖL JODINĖTI SVEIKA
  5 PRIEŽASTYS, KODĖL JODINĖTI SVEIKA
  23 Views

  Daug kam jodinėti – labai smagi pramoga. Nesunku suprasti kodėl. Bet galbūt jums yra tekę iš draugų išgirsti ir pašaipų: „Argi čia sportas? Juk dirba vien žirgas! Raitelis tik sėdi – iš to jokios naudos sveikatai.“ Štai keli faktai, įrodantys, kad tokia nuomonė yra klaidinga.

  Skaityti daugiau
 • Naujas mėnuo - nauja pradžia su dar daugiau sporto!
  Naujas mėnuo - nauja pradžia su dar daugiau sporto!
  65 Views

  Siekiant pirkėjams pasiūlyti dar daugiau sporto prekių pasirinkimų Baltijos šalyse - jau nuo spalio 9 dienos „Decathlon“ klientai gali jau išvysti net 30 proc. išplėstą sostinėje veikiančios parduotuvės zoną.  Parduotuvė dirbs įprastu darbo laiku nuo 10 iki 21 valandos.  Nuo šiol klientams siūlome dar daugiau sporto prekių ir paslaugų, patogesnį apsipirkimą internetu bei galimybę atsiimti prekes naujai įrengtoje “Click & Collect” zonoje.  Sužinoti daugiau apie „Decathlon“ galite...

  Skaityti daugiau
 • Kaip pradėti jodinėti?
  Kaip pradėti jodinėti?
  70 Views

  Viskas, ką reikia žinoti apie jodinėjimą: nuo ko pradėti, ką apsirengti ir kur kreiptis, norint užsiimti šia smagia ir sveika veikla.

  Skaityti daugiau
 • KAIP SUDOMINTI VAIKUS ŽYGIAVIMU?
  KAIP SUDOMINTI VAIKUS ŽYGIAVIMU?
  125 Views

  Lietingu ar šaltuoju sezonu, ne visada paprasta įtikinti vaikus vėl išeiti į žygį. Šiame tinklaraščio įraše tėtis ir vaikų rūbų produktų vadovas Bram dalinasi patarimais, kaip suorganizuoti smagų žygį vaikams ir tėvams kartu. 

  Skaityti daugiau
 • 8 ŽYGIŲ TAISYKLĖS, KURIAS PRIVALU ŽINOTI PRIEŠ IŠSIRUOŠIANT Į PIRMĄ ŽYGĮ PARKE AR DRAUSTINYJE
  8 ŽYGIŲ TAISYKLĖS, KURIAS PRIVALU ŽINOTI PRIEŠ IŠSIRUOŠIANT Į PIRMĄ ŽYGĮ PARKE AR DRAUSTINYJE
  85 Views

  Metimai, baudos, taškai… Dauguma mūsų žino krepšinio ar futbolo taisykles. Tačiau kokios taisyklės galioja žygiuojant? Iš tiesų, žygiavimas neturi taisyklių, tačiau yra tam tikri principai, kurių reikėtų laikytis žygių metu, kuriuos apžvelksime šiame straipsnyje.

  Skaityti daugiau
 • STOVYKLAVIMO GIDAS
  STOVYKLAVIMO GIDAS
  64 Views

  Stovyklavimas yra vienas geriausių laisvalaikio leidimo būdų. Nieko nėra geriau nei žygis į gamtą toli nuo miesto šurmulio, pasistatyti palapinę po žvaigždėmis ir išsikepti gardaus maisto ant laužo.  Mano manymu, stovyklavimas kalnuose ar šalia upės – bent kartą gyvenime turėtų išbandyti kiekvienas. Bet jei to dar nesate darę, pirmoji nakvynė palapinėje gali atrodyti bauginanti.  Todėl kad ir kur keliaujate, čia rasite keletą mūsų patarimų, padėsiančių pasiruošti stovyklavimui atitinkamai!

  Skaityti daugiau
 • KAIP PRADĖTI NARDYTI SU AKVALANGU?
  KAIP PRADĖTI NARDYTI SU AKVALANGU?
  58 Views

  Jei tave traukia vandenyno gelmė, pats metas susipažinti su šiuo nepaprastu sportu. Nerk į šį straipsnį ir sužinok apie nardymą su akvalangu – šio sporto istoriją, įrangą, kurios prireiks, ir taisykles, kurių turėsi laikytis savo nardymo nuotykio metu.

  Skaityti daugiau
Showing 1 to 8 of 8 (1 Page)