Slėpti filtrus
Filters 0
Užsisakykite iki:
Filters 0
Išmanusis laikrodis „Vívoactive 4S“, juodas
  • Išmanusis laikrodis „Vívoactive 4S“, juodas
Išmanusis laikrodis „Vívoactive 4S“, juodas

GARMIN

8622650

Išmanusis laikrodis „Vívoactive 4S“, juodas

275,00 EUR
Su mokesčiais
  • Išmanusis laikrodis „Vívoactive 4S“, juodas
Išmanusis laikrodis „Vívoactive 4S“, juodas
Not available online

Prieinamumas parduotuvėse

Sukurtas jūsų aktyviam gyvenimui!

Susipažinkite su savo kūnu, pagerinkite savo formą naudodami išmanųjį laikrodį, kuris seka jūsų veiklą ir padeda pasiekti sveikatos ir kūno rengybos tikslus.

PRIVALUMAI

Parametrų matavimas

Veiklos stebėjimas, GPS, riešinis HRM, muzika, bekont. mokėjimas, miegas ir kt.

Autonomiškumas

– Išmaniojo laikrodžio režimas: iki 7 d.
– GPS ir muzikos režimas: iki 5 val.

Nepraleidžia vandens

5 ATM atsparumas vandeniui:galima naudoti plaukiant, duše ar vandens parke

Patvarumas

Tvirtas „Corning® Gorilla® Glass 3“ stiklas.

Lengvumas

40,0 g

Tūris

– 7 veiklos
– 14 dienų veiklos stebėjimas

SUDĖTIS / PATARIMAI

Susipažinkite su savo sveikata. (1/4)

– Kūno energijos atsargų stebėjimas: Stebėkite savo kūno energijos lygį dienos metu, kad galėtumėte nustatyti geriausią veiklos ir poilsio laiką.
– „Pulse Ox“ jutiklis: „Pulse Ox“ matuoja jūsų kūno deguonies įsisavinimą dienos metu ir miegant, kad žinotumėte, kaip gerai jūsų kūnas įsisavina deguonį.– Streso sekimas: Sužinokite, ar šiandien jums rami, subalansuota ar stresą kelianti diena.

Susipažinkite su savo sveikata. (2/4)

– Mėnesinių ciklo stebėjimas: Naudokite „Garmin Connect“ programėlę, kad sektumėte savo ciklą, fiksuotumėte fizinius ir emocinius simptomus ir sužinotumėte apie treniruotes bei mitybą kiekviename ciklo etape.– Skysčių lygio stebėjimas: Fiksuokite kasdien išgeriamus skysčius ir gaukite priminimus dėl hidratacijos. Galite netgi nustatyti automatinį skysčių tikslą, kuris bus koreguojamas pagal treniruočių metu netenkamo prakaito kiekį.

Susipažinkite su savo sveikata. (3/4)

Kvėpavimo stebėjimas: Stebėkite, kaip dienos, miego, kvėpavimo ir jogos užsiėmimų metu kvėpuojate.Pažangus miego stebėjimas: Apžvelkite, kaip miegate, sužinokite lengvo, gilaus ir REM miego ciklus, „Pulse Ox“ ir kvėpavimo duomenis.

Susipažinkite su savo sveikata. (4/4)

Riešinis pulso matuoklis: Laikrodis nuolat matuoja jūsų pulsą ir informuoja, jei šis per ilgai yra aukštas ar per žemas jums ilsintis. Taip pat padeda jums sužinoti, kaip atliekate fizinę veiklą (net ir po vandeniu).
Protingas kvėpavimas: Kai norite atsipalaiduoti ar susikaupti, galite pradėti kvėpavimo pratimus. Laikrodis stebės jūsų streso lygį ir kvėpavimą, kad geriau suprastumėte, kaip kvėpuojate.

Visiems veiklų tipams (1/2)

Treniruotės su ekrano animacija: Laikrodyje įkeltos animuotos kardiotreniruotės, jėgos, jogos ir pilateso pratimai. Daugiau jų galite atsisiųsti naudodami „Garmin Connect“ programėlę.
– Integruota sporto programėlė: Stebėkite savo judėjimą su daugiau nei 20 įrašytų GPS ir vidaus sporto programėlių, įskaitant ėjimo, bėgimo, dviračių sporto, plaukimo baseine, golfo ir kt.

Visiems veiklų tipams (2/2)

„Garmin Coach“: Gaukite asmeninį bėgimo trenerį ant savo riešo nemokamai, kad treniruotumėtės savo 5, 10 km ar pusmaratonio varžyboms.
– Asmeninės treniruotės: „Garmin Connect“ kurkite savo treniruotes, atsisiųskite jas į savo laikrodį.

Būkite prisijungę (1/2)

– Išmanieji pranešimai
– Muzika: Atsisiųskite dainas ir grojaraščius iš suderinamų muzikos paslaugų paskyrų (gali reikėti registracijos). Naudokite belaides ausines (parduodamos atskirai), kad galėtumėte klausyti be telefono.
– Saugumo ir stebėjimo ypatybės: Susieję telefoną ir laikrodį savo kontaktams galėsite siųsti vietovės informaciją rankiniu būdu, o jei treniruositės lauke – automatiškai, naudodami įrašytą incidentų aptikimo funkciją.

Būkite prisijungę (2/2)

„Garmin Pay“: Nestovėkite eilėse pasirinkdami bekontakčio mokėjimo sprendimą „Garmin Pay“, su kuriuo galėsite atsiskaityti sistemoje dalyvaujančių tiekėjų parduotuvėse.
„Connect IQ“ parduotuvė: Atsisiųskite norimus laikrodžio ciferblatus, pridėkite duomenų laukus, įsirašykite programėles ir įrankius. Tai paprasta ir nemokama.

Fizinės savybės

– Apyrankė: Silikonas
– Dydis (I × P × A): 40 × 40 × 12,7 mm
Tinka riešui, kurio apimtis nuo 110 iki 175 mm
– Jutiklinis ekranas
– Spalvotas ekranas
– Ekrano dydis (P × A): 1,1" (27,9 mm) skersmuo
– Ekrano raiška (P × A): 218 × 218 pikseliai
-

Pakuotės turinys

– „Vívoactive® 4S“ juodas
– Įkroviklio / duomenų perdavimo laidas
– Dokumentacija

Videos