Slėpti filtrus
Filters 0
Užsisakykite iki:
Filters 0
Marškinėliai jogai
 • Marškinėliai jogai
 • Marškinėliai jogai
 • Marškinėliai jogai
 • Marškinėliai jogai
 • Marškinėliai jogai
 • Marškinėliai jogai
 • Marškinėliai jogai
 • Marškinėliai jogai
Marškinėliai jogai

KIMJALY

8549637

Marškinėliai jogai

12,00 EUR
 • Marškinėliai jogai
 • Marškinėliai jogai
 • Marškinėliai jogai
 • Marškinėliai jogai
 • Marškinėliai jogai
 • Marškinėliai jogai
 • Marškinėliai jogai
 • Marškinėliai jogai
Marškinėliai jogai
color :
Size :
Išparduota

Tikrinti likutį parduotuvėse

Ieškote itin patogių marškinėlių švelniai jogai?Mūsų komanda jūsų treniruotei pasirinko rafinuotą audinį ir kirpimą.

Tikrai atpalaiduojantiems jogos seansams mūsų jogai naudoja organinę medvilnę minkštumui, lajocelį sklandumui ir elastaną patogumui.

PRIVALUMAI

Nevaržo judesių

Dėl elastano šiuos marškinėlius galima naudoti bet kokiai padėčiai.

Stabilumas

Ilgi, aptempia klubus, laisvesni ties liemeniu.

SUDĖTIS / PATARIMAI

Kodėl verta rinktis ekologišką medvilnę?

Ekologiška medvilnė auginama nenaudojant chemikalų.Ekologinio ūkininkavimo metodai specialiai sukurti tam, kad būtų sumažintas poveikis aplinkai.Tai padeda išsaugoti biologinę įvairovę bei dirvožemio derlingumą ir sumažina gruntinių vandenų užteršimo pavojų.

Mūsų gaminių kūrimo procesas.

Nuo pradedančiųjų iki jogos instruktorių – kiekvienas mūsų komandos narys dalijasi panašia aistra.
Nesvarbu, ar atliekame lengvosios, ar dinaminės jogos pratimus – visi siekiame pusiausvyros.Pasitelkdami savo jogos idėjų skleidėjų tinklą, ekologiškai kuriame gaminius, atitinkančius jūsų poreikius bei mąstyseną.Įsipareigojame užtikrinti, kad jūsų jogos treniruotės suteiktų teigiamus stiprius potyrius ir nekenktų aplinkai.

Gaminių poveikio aplinkai palyginimo klasių sistema.

Gaminio poveikis aplinkai per visą jo naudojimo laiką apskaičiuojamas atsižvelgiant į įvairius rodiklius.Buvo sukurta ABCDE vertinimo sistema, kad galėtumėte greitai sužinoti, kurie gaminiai mažiausiai kenkia aplinkai.Naudokite ją dviem panašiems gaminiams (marškinėliams, trumpoms tamprėms, kuprinėms) palyginti.„Decathlon“ aktyviai skatina naudoti šią aiškią poveikio aplinkai klasių politiką.Interneto svetainė:sustainability.decathlon.com