Slėpti filtrus
Filters 0
Užsisakykite iki:
Filters 0
Mini banglentė su riešo dirželiu 100
 • Mini banglentė su riešo dirželiu 100
 • Mini banglentė su riešo dirželiu 100
 • Mini banglentė su riešo dirželiu 100
 • Mini banglentė su riešo dirželiu 100
 • Mini banglentė su riešo dirželiu 100
 • Mini banglentė su riešo dirželiu 100
 • Mini banglentė su riešo dirželiu 100
 • Mini banglentė su riešo dirželiu 100
Mini banglentė su riešo dirželiu 100

RADBUG

8575156

Mini banglentė su riešo dirželiu 100

32,00 EUR
Su mokesčiais
1 Atsiliepimas
1 vartotojas iš 1 rekomenduoja šį produktą
 • Mini banglentė su riešo dirželiu 100
 • Mini banglentė su riešo dirželiu 100
 • Mini banglentė su riešo dirželiu 100
 • Mini banglentė su riešo dirželiu 100
 • Mini banglentė su riešo dirželiu 100
 • Mini banglentė su riešo dirželiu 100
 • Mini banglentė su riešo dirželiu 100
 • Mini banglentė su riešo dirželiu 100
Mini banglentė su riešo dirželiu 100
color :
Size :
Not available online

Prieinamumas parduotuvėse

Minibanglentė skirta pradedantiesiems, plaukiojantiems su plaukmenimis iki 1 m aukščio bangose. Dėvėkite apsauginius marškinėlius ar hidrokostiumą.Yra 3 dydžių.

Paprastai naudojama minibanglentė, skirta naudoti su plaukmenimis iki vieno metro aukščio bangose. Su riešo dirželiu.

PRIVALUMAI

Ergonomiška rankena

Formuotas paviršius intuityviai pasidėti rankoms ir alkūnėms.

Lengva naudoti

Su riešo dirželiu.Gali būti prisegamas viena ranka.Prieš naud. lentą ištr. vašku

Patvarumas

Laminuotas dugnas. Dydis priklauso nuo naudotojo ūgio. Netinka bangoms virš 1 m.

SUDĖTIS / PATARIMAI

Dydžių lentelė: kaip pasirinkti tinkamą minibanglentės dydį?

Minibanglentės dydis tiesiogiai nulemia stabilumą bei valdymą. Ji turi tikti naudotojo ūgiui. Ši minibanglentė 100 gali būti 3 dydžių, atsižvelgiant į naudotojo ūgį:36" (91,44 cm) dydžio, jei jūsų ūgis 125–145 cm;
39" (99,06 cm) dydžio, jei jūsų ūgis 145–165 cm;
42" (106,68 cm) dydžio, jei jūsų ūgis 165–185 cm.
Per maža minibanglentė nėra pakankamai plūdri, tad praleisite bangas.
Pernelyg didelę minibanglentę sunku suvaldyti.

Kuriame 4 lygmenims skirtus „Radbug“ produktus: naujokams, pradedantiesiems, pažengusiems ir patyrusiems.

Naujokas: gylis iki juosmens, be plaukmenų, bangos iki 50 cm, atsispiria kojomis nuo dugno ir plaukia ant bangos į krantą. Pirmą kartą plaukia ant bangos (minibanglentė su rankenomis).Prad.: atsargiai pasisuka ant bangos iki 1 m, atsispiria plaukm. Plaukiant minibanglente būtina išmokti.Paž.: bangos iki 1,5 m, did. greitis, gali atlikti keletą triukų (posūkis 360° kampu, „El Rollo“ ir t. t.).Pat.: plaukia per visų tipų bangas ir atlieka triukus net ore (ARS, posūkius 360°, suktukus ir t. t.).

Sukurta naudoti numatytiems dydžiams ir sąlygoms: pradedantiesiems.

Ši minibanglentė 100 skirta naudoti iki 1 metro aukščio bangose.Gaminį realiomis sąlygomis išbandė ir patvirtino pradedantieji, pažengę ir patyrę naudotojai.
Jei šia minibanglente plaukiosite aukštesnėse nei 1 m bangose, galite ją sugadinti: sulaužyti, sulankstyti... Geriau rinkitės minibanglentę 500 arba 900.Apatinė dalis dengta plastiku, tad minibanglentė geriau slysta bangomis ir yra patvaresnė.Susidėvėjusias detales ir kitus gedimus galima pataisyti.Ieškokite internete ir mūsų parduotuvėse.

Ar žinojote? Naudodami plaukmenis bangas pagausite 2–3 k. dažniau!

Kai vandens lygis yra virš juosmens, labai sunku pagauti bangas nenaudojant plaukmenų. Nebegalite atsispirti kojomis ir dažnai nepakanka irtis vien rankomis.Pastebėjome, kad naudodami plaukmenis bangas pagausite 2–3 k. dažniau ir patirsite daugiau smagumo!Naudodami plaukmenis judate greičiau ir žymiai geriau atsispiriate atsistodami.Taiginepamirškite plaukmenų!

Norėdami pagauti bangas, turite tinkamai atsigulti ant minibanglentės.

Formuotas paviršius, kad tinkamai pasidėtumėte rankas ir alkūnes.
Gaudydami bangą laikykite abi rankas lentos priekyje.Jei norite pasukti kairėn, kairiąją ranką laikykite priekyje (plaštaka, alkūnė ir petys turi būti vienoje linijoje, o žastas sulenktas 90° dilbio atžvilgiu); dešiniąją ranką patraukite atgal iki lentos vidurio ir suimkite reikiamą griovelį.Norėdami toliau plaukti kairėn, kairę koją sulyginkite su kairiąja atbraila.
Jei norite plaukti dešinėn, atlikite priešingus veiksmus.

Rekomendacijos, kaip nenusibrozdinti ir kuo geriau įsikibti į lentą.

Plaukiant per bangas ant minibanglentės reikia gulėti. Būtina dėvėti ilgarankovius, nuo UV spinduliuotės apsaugančius marškinėlius ar banglentininko kostiumą, kad nenusibrozdintumėte rankų ir liemens.
Sukibimui pagerinti rekomenduojame ant viršutinės minibanglentės pusės užtepti vaško, ypač rankų pozicijoje priekyje, šonuose ir po liemeniu (jis parduodamas atskirai banglenčių skyriuje). Atlikite tai prieš kiekvieną plaukimą.

Saugos ir elgesio vandenyje taisyklės. 1 dalis

Plaukiojimas minibanglente yra nuostabus sportas, tačiau, norint saugiai juo mėgautis, reikia laikytis esminių taisyklių.1. Klauskite apie vietą, kurioje ketinate plaukioti, ir ją apžiūrėkite: sroves, akmenis, potvynius, bangų ir žmonių srauto dydžius ir t. t.
2. Nepervertinkite savo lygio ir rinkitės lengvesnę vietą, jei jūsų įgūdžiai neatitinka jos sąlygų.3. Naudokite tinkamą įrangą: virvelę, plaukmenis ir geros būklės banglentę, tinkamą kostiumą.

Saugos ir elgesio vandenyje taisyklės. 2 dalis

4. Plaukiodami laikykitės pirmenybės taisyklės: pirmenybę turi arčiausiai viršūnės esantis asmuo.
5. Judėdami viršūnės link, laikykitės bangos krypties, kad netrukdytumėte kitam banglentininkui.6. Jei vanduo yra aukščiau jūsų klubų, naudokite plaukmenis.
7. Jei plaukmenų nenaudojate, rekomenduojama plaukioti stebimoje teritorijoje. Gelbėtojai nurodys, kuri teritorija yra stebima.8. Minibanglente plaukiokite grupėse.

Nepalikite minibanglentės ten, kur tiesioginiai saulės spinduliai.

Jeigu nenaudojate minibanglentės, laikykite ją atokiau nuo saulės ar aukštesnės nei 50 °C temperatūros.
Lentą nuo karščio apsaugokite dėkle, padėkite po skėčiu, pavėsyje ar po šviesios spalvos rankšluosčiu.
Nepalikite automobilyje ar ten, kur tiesioginiai saulės spinduliai.
Palikus banglentę veikiamą per didelio karščio, ant jos gali atsirasti pūslių ar burbuliukų, lenta netgi gali deformuotis.

Matmenys

36" (91,44 cm): 92x47,4x5,7 cm
39" (99,06 cm): 100x50,9x5,7 cm
42" (106,68 cm): 107x54,5x5,7 cm

„Radbug“

„Radbug“ prekės ženklu žymimi „Decathlon“ gaminiai skirti čiuožimui bangomis, naudojant minibanglentes be plūdrumą didinančių priemonių.
Mūsų tikslas yra suteikti kuo daugiau nuostabių pojūčių, kuriuos galima patirti, čiuožiant minibanglentėms ir be plūdrumą didinančių priemonių.
Šis čiuožimo banga pojūtis yra grynas, žvalinantis ir įtraukiantis.
Mes išsikėlėme tikslą kiekvienam suteikti galimybę pradėti ir daryti pažangą, pasiūlydami lengvai naudojamus ir novatoriškus gaminius.

Videos

Atsiliepimai

5/5 1 atsiliepimas
1 vartotojas iš 1 rekomenduoja šį produktą
Amazing value
Mandy (Jungtinė Karalystė) naudojasi produktu nuo Nuo 2 iki 8 savaičių Patvirtintas pirkėjas Ką reiškia « Patvirtintas pirkėjas »?

Atsiliepimas, kuris pažymėtas « Patvirtintas pirkėjas » reiškia, kad žmogus, kuris parašė šį atsiliepimą pirko šį produktą vienoje iš Decathlon parduotuvių.

Mes galime patvirtinti visus pirkimus ir atsiliepimus, kuriuos renkame iš klientų užklausų, kurios atliktos el. paštu arba per visus jūsų asmeninėje paskyroje paskelbtus atsiliepimus.

Tačiau, atsiliepimas, kuris nėra pažymėtas « Patvirtintas pirkėjas » ženkliuku, dar nereiškia, kad pirkimas nebuvo atliktas vienoje iš mūsų parduotuvių, tai taip pat gali reikšti, kad mes paprasčiausiai negalime patvirtinti, kad vartotojas, kuris paskelbė apžvalgą yra tas pats asmuo, kuris pirko. Gali būti, kad produktas buvo dovana vartotojui iš kito asmens, kuris pirko.

« Patvirtintas pirkėjas » nuoroda yra tik tam, kad padėtų jums įvertinti atsiliepimo tikrumą.
I wanted a bodyboard that looked good and performed well at a cheap price but not a toy. So far this board has been excellent. I can catch waves easily it takes me right up onto the shore. Easy to grip and steer.
 • 1