Slėpti filtrus
Filters 0
Užsisakykite iki:
Filters 0
Moteriška neperšlampama lygumų žygių striukė„Raincut“
  • Moteriška neperšlampama lygumų žygių striukė„Raincut“
  • Moteriška neperšlampama lygumų žygių striukė„Raincut“
Moteriška neperšlampama lygumų žygių striukė„Raincut“

QUECHUA

8545827

Moteriška neperšlampama lygumų žygių striukė„Raincut“

8,00 EUR
Su mokesčiais
  • Moteriška neperšlampama lygumų žygių striukė„Raincut“
  • Moteriška neperšlampama lygumų žygių striukė„Raincut“
Moteriška neperšlampama lygumų žygių striukė„Raincut“
color :
Size :
Not available online

Prieinamumas parduotuvėse

Mūsų žygių gaminių dizaineriai sukūrė šią neperšlampamą striukę „Raincut“ aplinką labiau tausojančiu būdu. Jei kartais išėjus į žygį pradėtų lyti.

Vandeniui atspari žygio striukė už geriausią kainą! Ši lengva, kompaktiška, vandeniui atspari ir orui laidi techninė striukė puikiai apsaugo lietaus atveju, o suvyniota telpa kišenėje.

PRIVALUMAI

Nepraleidžia vandens

2 000 mm neperšlampama danga | Pagrindinės siūlės sandarintos | Gobtuvas

Lengva transportuoti

Kišenė su užtrauktuku | Striukę galima sulankstyti į jos kišenę

Ekologiškas dizainas

Mažesnis poveikis aplinkai dažant siūlus prieš audžiant

Praleidžia orą

Hidrofilinė danga (RET=12) mažina kondensaciją drabužio viduje

Lengva naudoti

Reguliuojamas gobtuvas | Užtrauktuką patogu atsegti mūvint pirštines

Lengvumas

Lengva ir kompaktiška striukė nuo lietaus | Svoris: S-M dydžio sveria 175 g

SUDĖTIS / PATARIMAI

Kaip mažiname poveikį aplinkai

Rūpinamės mūsų planeta ir siekiame saugoti aplinką bei prisidėti prie kelionių gamtoje malonumo. Dažant tekstilę sunaudojama daug vandens, o dažymo voniomis nemažai jo ir užteršiama. Norėdami sumažinti poveikį aplinkai, pasirinkome ekologišką dažymo techniką, kurią naudojant spalva suteikiama siūlų stadijoje – ši technika angliškai vadinama „dope dye".

Palyginamasis gaminių poveikio aplinkai vertinimas

Pagal skalę nuo A iki E šiam gaminiui suteiktas įvertinimas B.
Gaminio poveikis aplinkai apskaičiuojamas per visą jo būvio ciklą. Kiekvienam gaminiui suteikiamas įvertinimas, padedantis atskirti labiausiai aplinką tausojančius gaminius tarp tos pačios rūšies prekių.
„Decathlon“ savo iniciatyva pateikia šią poveikio aplinkai informaciją.

Drabužio atsparumas vandeniui

Norint patikrinti drabužio neperšlampamumą ant jo valandą buvo pilamas 60 l per valandą į kv. m vandens kiekis. Šiuo bandymu atkuriamos vidutinės liūties sąlygos. Striukės audinys yra hidrofobinis – vanduo nuo jo paviršiaus nuteka nesusigerdamas. Dėl šios priežasties audinys nesugeria vandens ir išlieka lengvas bei laidus orui. Audinio hidrofobinės savybės išgaunamos apdorojus jo išorę. Be to, pagrindinės siūlės, ant kurių patenka daugiausia lietaus, yra sandarintos.

Kaip padaryti, kad striukė kuo ilgiau išliktų atspari vandeniui

Kad drabužis kuo ilgiau išliktų atsparus vandeniui, jo vandens atstūmimo savybes reikia nuolat atnaujinti. Rekomenduojame tai daryti kas 3 skalbimus arba keliolika kartų drabužį panaudojus per lietų. Vandens atstūmimo savybės atnaujinamos drabužį džiovinant šilto oro srove: trumpą laiką būgninėje džiovyklėje arba plaukų džiovintuvu. Drabužį skalbiant, jį būtina gerai išskalauti.

Atsparumas vandeniui išreiškiamas milimetrais arba šmerberais

Matuojame audinio atsparumą vandens stulpelio slėgiui mm (pagal standartą ISO 811). Kuo vand. slėgis didesnis, tuo didesnis audinio atsparumas vand. Medžiaga, kurios atsparumas vandeniui yra 2 000 mm, gali atlaikyti 2 000 mm vandens srovės slėgį

Medžiagos laidumas orui

Norėdami patikrinti, ar audinys pralaidus orui, matuojame jo garinimo varžą arba RET (remiantis ISO 11092 standartu). Kuo mažesnė audinio varža, tuo daugiau vandens garų išgarinama fizinės veiklos metu ir tuo geriau audinys praleidžia orą.
- RET < 9 = itin laidus orui audinys;
- 9 < RET < 12 = labai laidus orui audinys;
- 12 < RET < 20 = laidus orui audinys;
- RET > 20 = nelaidus arba mažai laidus orui audinys.

Kaip išsirinkti neperšlampamą striukę pagal išvykos tipą ir žygio intensyvumą

Sportuojant išskiriamo prakaito kiekis priklauso nuo fizinės veiklos intensyvumo ar trukmės. Jei audinio laidumas netinka pasirinktai fizinei veiklai, prakaitas kondensuojasi striukės viduje. Drėgmės pojūtis drabužio viduje atsiranda dėl susikondensavusių prakaito garų,o ne dėl iš išorės patekusio vandens. Todėl striukę nuo lietaus būtina rinktis pagal planuojamos fizinės veiklos lygį. Ši striukė skirta 2 valandų trukmės žygiams einant ne greičiau kaip 5 km/h.

Kiti rekomenduojami gaminiai

Kad kojos taip pat būtų apsaugotos nuo lietaus, dėvėkite neperšlampamas antkelnes „Raincut“. Taip būsite visiškai apsaugoti nuo lietaus ir vėjo.
O svarbiausia, kad šias kelnes taip pat dažome ekologišku būdu „dope dye“ – spalva suteikiama siūlų stadijoje.

Garantija

Mūsų žygio striukėms taikoma 2 metų garantija. Mūsų pažadas? Pasiūlyti patvarių gaminių, skirtų lygumų žygiams ir pasivaikščiojimams. Nes mums labiausiai patinka tie gaminiai, kurių istorija toliau tęsiasi.