Slėpti filtrus
Filters 0
Užsisakykite iki:
Filters 0
Kelnės jogai
 • Kelnės jogai
 • Kelnės jogai
 • Kelnės jogai
 • Kelnės jogai
 • Kelnės jogai
 • Kelnės jogai
 • Kelnės jogai
 • Kelnės jogai
Kelnės jogai

KIMJALY

8574068

Kelnės jogai

12,00 EUR
 • Kelnės jogai
 • Kelnės jogai
 • Kelnės jogai
 • Kelnės jogai
 • Kelnės jogai
 • Kelnės jogai
 • Kelnės jogai
 • Kelnės jogai
Kelnės jogai
color :
Size :
Išparduota

Tikrinti likutį parduotuvėse

Ieškote itin patogių kelnių švelniosios jogos treniruotėms?Mūsų komanda mankštos drabužiams pasirinko minkštą medvilnę ir laisvą dizainą.

Minkštos, elastingos, ekologiško dizaino medvilninės trikotažo kelnės. Aukštas užlenkiamas juosmuo prilaiko pilvą ir tinka bet kokios figūros moteriai.Taip pat tinka nėščiosioms.

PRIVALUMAI

Nevaržo judesių

Didesnį elastingumą užtikrinantis elastanas.

Stabilumas

Aukštas liemuo dengia pilvą ir susilenkus, ir išsitiesus, tačiau jo nespaudžia.

SUDĖTIS / PATARIMAI

Kodėl verta rinktis ekologišką medvilnę?

Ekologiška medvilnė auginama nenaudojant chemikalų.Ekologinio ūkininkavimo metodai specialiai sukurti tam, kad būtų sumažintas poveikis aplinkai.Tai padeda išsaugoti biologinę įvairovę bei dirvožemio derlingumą ir sumažina gruntinių vandenų užteršimo pavojų.

Mūsų gaminių kūrimo procesas:

Mūsų komandoje yra aštuoni asmenys:nuo pradedančiųjų jogų iki jogos instruktorių.Mus visus vienija šis aistringas pomėgis.
Nesvarbu, ar atliekame lengvos, ar dinaminės jogos pratimus, visi siekiame pusiausvyros.Pasitelkdami savo jogos idėjų skleidėjų tinklą, ekologiškai kuriame gaminius, atitinkančius jūsų poreikius bei mąstyseną.Įsipareigojame užtikrinti, kad jūsų jogos treniruotės suteiktų teigiamus stiprius potyrius ir nekenktų aplinkai.

Gaminių poveikio aplinkai palyginimo klasių sistema:

Gaminio poveikis aplinkai apskaičiuojamas visam jo dėvėjimo laikui, atsižvelgiant į įvairius rodiklius.Vertinimo raidėmis ABCDE sistema sukurta tam, kad galėtumėte greitai sužinoti, kurie gaminiai mažiausiai kenkia aplinkai.Naudokite ją dviem panašiems gaminiams (marškinėliams, kelnėms, kuprinėms) palyginti.„Decathlon“ aktyviai skatina naudoti šią aiškią poveikio aplinkai vertinimo politiką.Interneto svetainė:sustainability.decathlon.com
Aiškin. vaizdo įrašas:https://youtu.be/8t63KkRwn_8

Kas yra prenatalinė joga?

Prenatalinės jogos metu susitelkiama į fizines pozas ir kvėpavimo pratimus, kurie padės nėščiosioms prieš gimdymą, gimdymo metu ir po jo.Mokytojai nėščioms jogėms suteikia įvairių priemonių, kad jos galėtų patogiai atlikti pratimus, padedančius didinti nėščiųjų stiprumą ir lankstumą, kad jos būtų geriau pasirengusios gimdymui.

Prenatalinės jogos privalumai:

Jų net ne vienas!Stipresni raumenys, didesnė ištvermė ir lankstumas gimdymo metu.Geresnis miegas.Mažesnis skausmas juosmens srityje.Mažiau streso ir nerimo.Geresnė koncentracija.Trumpai tariant, lankyti jogą nėštumo metu yra puiki mintis!