Slėpti filtrus
Filters 0
Užsisakykite iki:
Filters 0
Kelnės jogai
  • Kelnės jogai
  • Kelnės jogai
  • Kelnės jogai
  • Kelnės jogai
  • Kelnės jogai
Kelnės jogai

KIMJALY

8574056

Kelnės jogai

15,00 EUR
  • Kelnės jogai
  • Kelnės jogai
  • Kelnės jogai
  • Kelnės jogai
  • Kelnės jogai
Kelnės jogai
color :
Size :
Išparduota

Tikrinti likutį parduotuvėse

Ieškote itin patogių kelnių švelniosios jogos treniruotėms?Mūsų komanda mankštos drabužiams pasirinko minkštą medvilnę ir laisvą dizainą.

Tamprios minkštos kelnės pagamintos iš organiniu būdu užaugintos medvilnės.Aukštas užlenkiamas juosmuo prilaiko pilvą ir tinka bet kokios figūros, net nėščiai, moteriai.

PRIVALUMAI

Nevaržo judesių

Didesnį elastingumą užtikrinantis elastanas.Kojų apačios suveržimo virvelė.

Stabilumas

Aukštas juosm., deng. pilvą, nesvarbu, ar jis sulankst., ar išlankst.

SUDĖTIS / PATARIMAI

Kodėl verta rinktis ekologišką medvilnę?

Ekologiška medvilnė auginama nenaudojant chemikalų.Ekologinio ūkininkavimo metodai specialiai sukurti tam, kad būtų sumažintas poveikis aplinkai.Tai padeda išsaugoti biologinę įvairovę bei dirvožemio derlingumą ir sumažina gruntinių vandenų užteršimo pavojų.

Mūsų gaminių kūrimo procesas:

Mūsų komandoje yra aštuoni asmenys:nuo pradedančiųjų jogų iki jogos instruktorių.Mus visus vienija šis aistringas pomėgis.
Nesvarbu, ar atliekame lengvos, ar dinaminės jogos pratimus, visi siekiame pusiausvyros.Pasitelkdami savo jogos idėjų skleidėjų tinklą, ekologiškai kuriame gaminius, atitinkančius jūsų poreikius bei mąstyseną.Įsipareigojame užtikrinti, kad jūsų jogos treniruotės suteiktų teigiamus stiprius potyrius ir nekenktų aplinkai.

Kas yra prenatalinė joga?

Prenatalinė joga orientuota į fizines pozas ir kvėpavimo metodus, kurie padeda nėščiosioms prieš gimdymą, jo metu ir po jo.Mokytojai aprūpina nėščiąsias joges įvairiais aksesuarais, padedančiais joms patogiai praktikuotis ir tobulinti savo jėgą bei lankstumą, kad geriau pasiruoštų gimdymui.

Prenatalinės jogos privalumai:

Jų yra keletas!Didina raumenų jėgą, ištvermę ir lankstumą gimdymui.Gerina miegą.Malšina apatinės nugaros dalies skausmą.Mažina stresą ir nerimą.Gerina koncentraciją.Trumpai tariant, praktikuoti jogą nėštumo metu yra puiki idėja!