Slėpti filtrus
Filters 0
Užsisakykite iki:
Filters 0
Moteriškos ekologiškos švelnios jogos tamprės, tamsiai pilkos
  • Moteriškos ekologiškos švelnios jogos tamprės, tamsiai pilkos
  • Moteriškos ekologiškos švelnios jogos tamprės, tamsiai pilkos
  • Moteriškos ekologiškos švelnios jogos tamprės, tamsiai pilkos
  • Moteriškos ekologiškos švelnios jogos tamprės, tamsiai pilkos
  • Moteriškos ekologiškos švelnios jogos tamprės, tamsiai pilkos
Moteriškos ekologiškos švelnios jogos tamprės, tamsiai pilkos

KIMJALY

8561124

Moteriškos ekologiškos švelnios jogos tamprės, tamsiai pilkos

20,00 EUR
  • Moteriškos ekologiškos švelnios jogos tamprės, tamsiai pilkos
  • Moteriškos ekologiškos švelnios jogos tamprės, tamsiai pilkos
  • Moteriškos ekologiškos švelnios jogos tamprės, tamsiai pilkos
  • Moteriškos ekologiškos švelnios jogos tamprės, tamsiai pilkos
  • Moteriškos ekologiškos švelnios jogos tamprės, tamsiai pilkos
Moteriškos ekologiškos švelnios jogos tamprės, tamsiai pilkos
color :
Size :
Išparduota

Tikrinti likutį parduotuvėse

Ieškote techninių, natūralių tamprių savo jogos užsiėmimams?Mūsų komanda pasirinko stilingą medvilnę ir tiesų kirpimą, tinkantį visoms asanoms.

Patogios, elastingos džersio tamprės, pagamintos iš tvarios medvilnės.Aukštas juosmuo prilaiko jūsų pilvo raumenis, kad jogos pozos pavyktų be pastangų.

PRIVALUMAI

Stabilumas

Elastingas trikotažas ir aukštas juosmuo suteikia pasitikėjimo savimi bet kokioje pozoje.

Nevaržo judesių

Didesnį tamprumą užtikrinantis elastanas.

SUDĖTIS / PATARIMAI

Kodėl verta rinktis perdirbtą medvilnę?

Perdirbta medvilnė gaunama iš vartotojų medvilnės atliekų ir dėl techninių priežasčių turi būti maišoma su pirminiu pluoštu.Tai suteikia atliekoms antrą gyvenimą.Atsiminkite, kad perdirbtos medvilnės siūlams reikia gerokai mažiau išteklių, negu tradicinei arba ekologiškai medvilnei. Dėl to tai puikus ilgaamžis pasirinkimas.

Kodėl verta rinktis ekologišką medvilnę?

Kaip naują medvilnę, kurią maišome su medvilnės pluoštu, pasirinkome ekologišką medvilnę, nes ji pagaminta be GMO ar cheminių produktų, o jos auginimo procesas išsaugo žemės derlingumą ir atsinaujinimą bei mažina požeminio vandens taršą.

Mūsų gaminių kūrimo procesas.

Nuo pradedančiųjų iki jogos instruktorių – kiekvienas mūsų komandos narys dalijasi panašia aistra.
Nesvarbu, ar atliekame lengvosios, ar dinaminės jogos pratimus – visi siekiame pusiausvyros.Pasitelkdami savo jogos idėjų skleidėjų tinklą, ekologiškai kuriame gaminius, atitinkančius jūsų poreikius bei mąstyseną.Įsipareigojame užtikrinti, kad jūsų jogos treniruotės suteiktų teigiamus stiprius potyrius ir nekenktų aplinkai.

Gaminių poveikio aplinkai palyginimo klasių sistema.

Gaminio poveikis aplinkai per visą jo naudojimo laiką apskaičiuojamas atsižvelgiant į įvairius rodiklius.Sukurta ABCDE vertinimo sistema, kad galėtumėte greitai sužinoti, kurie gaminiai mažiausiai kenkia aplinkai.Naudokite ją dviem panašiems gaminiams (marškinėliams, trumpoms tamprėms, kuprinėms) palyginti.„Decathlon“ aktyviai skatina naudoti šią aiškią poveikio aplinkai klasių politiką.Interneto svetainė:www.decathlon.lthttps://youtu.be/8t63KkRwn_8